Zoek in resultaten

Merk

 

Aantal aders

 
 

Nom. geleiderdoorsnede

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 

Kroonmoer

Klembereik

 
mm - mm

Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte

 
mm - mm

Geschikt voor flensdikte

 
mm - mm

Geschikt voor wandgootbreedte

 
mm - mm

Managebaar

VDE getest

Geschikt voor platte kabel

Frequentie

 
Hz - Hz

Met tekstveld

Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2

Geschikt voor F-stekker

Afsluitbaar

2190 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Legrand

Wandconsole CB B500 316L | Legrand

Artikelnummer: L350864

Wandconsole CB B500 RVS316L - 1200 tot max 2000N - voor kabelgoot, draadgoot en kabelladder.

Console enkel C41S 41x41 B500 316L | Legrand

Artikelnummer: LCM595054

Wandconsole 41x41 C41S L500 Rvs316L. Bevestiging van kabelgoot, draadgoot of kabelladder op de console m.b.v. bevestigingsbeugel CE40 ref.nr.CM558054 RVS316L excl.schroef/moer of montageset CE25 ref.nr.CM558097 Thvz.

Draadstang Elvz 5800N L2000 M10 | Legrand

Artikelnummer: L8234100

Draadstang Elvz 5800N L2000 M10

Sluitring Thvz 10.5x21x2 M10 | Legrand

Artikelnummer: L8069909

Sluitring Thvz 10.5x21x2mm M10

Mosaic 1xRJ45 STP cat6 2 mod zwart | Legrand

Artikelnummer: L079486

Mosaic contactdoos 1xRJ45 STP Cat.6 2 mod zwart

Snap-on Mosaic WCD 2v standaard | Legrand

Artikelnummer: L450016

Snap-on Mosaic wandcontactdoos 2-voudig RA wit standaard. Voorzien van 2x steekklem met trekontlasting.

Deksel buitenhoek B45 R9003 | Legrand

Artikelnummer: L351510

Deksel buitenhoek GWO snap-on B45mm RAL9003. Inklikbaar.

T stijg/zakstuk 170x63 r9010 | Legrand

Artikelnummer: L351396

T-stijg-/zakstuk 170x63mm RAL9010. Koppelen met separaat te bestellen koppelset ref.nr.351526.

Scheidingsprof. 170/170A L2000 | Legrand

Artikelnummer: L351289

Scheidingsprofiel L2000mm voor extra scheiding op de bodem in wandgoot 170-170Amm breed. Alleen gebruiken met separaat te bestellen steunbeugel ref.nr.351309 met geadviseerd gebruik 1 stuk per meter.

Deksel buitenhoek B79 r9010 | Legrand

Artikelnummer: L351240

Deksel buitenhoek B79mm RAL9010.

Adapter 6 modules GWO 6 ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351109

Adapter 4 of 6 modules GWO 6 ID-1.

Pasbeugel klem 110x63 r1013 | Legrand

Artikelnummer: L351063

Pasbeugel klem 110x63mm RAL1013. Te plaatsen ná montage wandgoot.

Mosaic wcd+posp. 3v kv 6m rood | Legrand

Artikelnummer: L077282

Wandcontactdoos Mosaic 3-voudig 45º 3x2P met kinderbeveiliging - steekklemmen en positioneerpen 4modules rood. 10/16A 250V - voor montage in de muur of vloerinbouw in de Quickbox, energiezuilen en tafelcontactdozen.

DLP snap-on koppelset 075601/03/06 | Legrand

Artikelnummer: L075661

DLP snap-on koppelset voor wandgoot ref.nr. 075601, 075603 of 075606. Om 2 wandgoten aan elkaar te koppelen.

Mosaic 1xRJ45 UTP cat6 2m90gr | Legrand

Artikelnummer: L076591

Mosaic Connector Cat6 UTP RJ45 2 modules 90º gedraaid wit. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is.

U/UTP C5E PK 8,0 GS | Legrand

Artikelnummer: L051500

Aansluitkabel LCS5 t.b.v. Consolidatiedoos U/UTP 8 meter RJ45/RJ45. Beide zijden voorzien van RJ45 steker voor aansluiting op tweezijdige LCS² dataconnector. Grijs RAL7035.

U/UTP C6A PK 3,0 GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051876

Patchkabel RJ45-RJ45 recht Cat 6A U/UTP zonder schermimpendantie 100 Ohm, groen - 3meter - LSZH. Beantwoorden aan de normen ISO/IEC 11801 versie 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568 B2.10.

ADAPTERPLATE 6V F-CONNECTOR LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033534

Connectorblok/Videoverdeelblok met 6 F-connectoren. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

JACK C5E UTP (SET 6 TBV PANEEL) LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033753

LCS3 Patchpaneel connector 6 stuks Cat.5e UTP RJ45

PATCHPANEEL 24V STP C6A ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033573

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45. Incl.snelbevestigingssysteem en automatische aarding. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap! Met dubbele kleurcode 568 A/B en cijferaanduiding.

LCS3 HD Module voor 12 SC MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032121

LCS3 High Density Module voor 12 SC multimode connectoren

PIG OM4 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032232

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 ST connector LSOH 1meter

LCS3 UHD Glaspan 1HE 5 UHD MTP excl | Legrand

Artikelnummer: L032151

LCS3 Ultra High Density glasvezelpaneel 1 HE voor UHD MTP cassettes, zonder kabelmanagement achterzijde

F/UTP C6 PK 5,0 GN/GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051853

Patchkabel CAT6 F/UTP 5 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

LT 9/125 8V DCA LSZH GE | Legrand

Artikelnummer: L032503

Glasvezelkabel 8-vezelig OS2 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

FO LT OS2 12V 500m in ex | Legrand

Artikelnummer: L8192099

Glasvezelkabel OS2 12 vezels Loose tube int-ext 500 meter

FO TB OM4 12VV MTP-MTP 200m in ex | Legrand

Artikelnummer: L8192051

Voorgemonteerde Loose Tube kabel OM4 - 12 vezels MTP-MTP 200 meter int.ext

PIG OM4 LC 1,0 TB | Legrand

Artikelnummer: L032670

Pigtail LC enkel - witte buffer - 50/125µm OM4 1meter - 900µm tight buffer.

Glasvezel 4 V OM2 TB bi bu 2km | Legrand

Artikelnummer: L032555

Glasvezelkabel 4 Vezels OM2 TB binnen-/buitenkabel 2000meter

Prefb kab. OM3 6LC Dupl 40m | Legrand

Artikelnummer: L032404

Microkabel OM3 Fan-out - Fan-out - 6 LC Duplex-6 LC Duplex 40meter

Linkeo borstelingang | Legrand

Artikelnummer: L646428

Linkeo borstelingang

LB634-A Recht 63A 1+1 aftak L1.5m | Legrand

Artikelnummer: L75240111

LB634 Recht element met 4 geleiders 63A voorzien van 1+1 aftakopeningen L= 1,5 mtr. Gesloten geribbeld profiel zink-magnesium legering. Geleiders gescheiden door isolerend omhulsel van PVC of HF (halogeen Free) V) zelfdovend (volgens UL94).

LBplus Plug 3F - 25A | Legrand

Artikelnummer: L75007005

Stroomafnemer 25A 3F+N, IP55, zonder kabel. Kan op elke LB plus railkokersysteem toegepast worden, onafhankelijk van ampèrage en type A of B. Materiaal kunststof isolatie, voorzien van halogeenvrije eigenschappen.

Klembeugel LBplus type B | Legrand

Artikelnummer: L75003004

Klembeugel (max.60kg). Geschikt voor LB plus B railkoker.

MS aftakk.32A leeg 8 modules | Legrand

Artikelnummer: L51515073

MS aftakkast 32A leeg, voorzien van DIN-rail 8 modules (250mm). Max.thermische belasting 400.000A²s. Kunststof behuizing. Max.verliesvermogen 16W. Eerst verbruiker uitschakelen, dan aftakkast openen.

MRF 160A fire bar 120min. intern | Legrand

Artikelnummer: L554IFB11

MRF 160A fire bar 120min. intern. Gebruik altijd zowel een interne als externe brandwerende doorvoering. Bij bestelling dient maatvoering A=...mm opgegeven te worden.

MRF 160 Al Kabelaansl. kunstst R | Legrand

Artikelnummer: L50411101

MRF 160 Aluminium Kabelaansluitkast kunststof Rechts. Maximale kabeldoorsnede (3x 120mm² + 1x 70mm²) of (3x 150mm²) max.PG48.

MRF 500 Al Hoek hor. rechts 300+300 | Legrand

Artikelnummer: L50410308

MRF 500 Aluminium Hoek horizontaal Rechts 300+300mm

MR 500 Al Pan./Trafo aansl. L | Legrand

Artikelnummer: L50401018

MR 500 Aluminium Verdeler/transformator aansluitelement Links

MR 315 Al Kabelaansluitkast met. L | Legrand

Artikelnummer: L50401133

MR 315 Aluminium Kabelaansluiting metaal Links. Kabelaansluitkast voorzien van een AC23 lastscheider is op aanvraag mogelijk. Wartelplaat 180x290mm is aanwezig aan achterzijde van de kast.

MR 250 AL Dub. ver. L+ hor. L T4 | Legrand

Artikelnummer: L50400532

MR 250 Aluminium Dubbele hoek verticaal Links + horizontaal Links 300+300+300mm T4

MR 500 Al Hoek ver. R 300+300 | Legrand

Artikelnummer: L50400408

MR 500 Aluminium Hoek verticaal Rechts 300+300mm

MR 315 Al Hoek hor. R 300+300 | Legrand

Artikelnummer: L50400303

MR 315 Aluminium Hoek horizontaal Rechts 300+300mm

MR 500 Al Recht element 3m | Legrand

Artikelnummer: L50400248

MR 500 Aluminium Recht element L3000mm zonder aftakopeningen.

LBD Plug 16A (L1-N+D)+1m FG7OM1 | Legrand

Artikelnummer: L75005006D

LBD Stroomafnemer met DALI databus en voeding 16A (L1-N +data) met 1 meter kabel 5G1,5 FG7OM1

Bochtstuk P31 B200 H25 sdz | Legrand

Artikelnummer: L340910

Bochtstuk P31 B200 H25 sdz. Bevestigen met 4x verbinder universeel EA ref.nr.341530.

Deksel stijgstuk P31 H60 B100 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341441

Deksel stijgstuk P31 B100 H60 Sdz opklikbaar

Deksel bochtstuk H60 P31 B600 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341397

Deksel voor bochtstuk H60 P31 B600 Sdz opklikbaar

Bodemaftakstuk P31 B200 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340833

Bodemaftakstuk P31 B200 H60 Sdz. Bevestigen met 6 stuks multiclip ref.nr.349252.

Hoekstuk instelb. P31 B600 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340777

Hoekstuk instelbaar P31 B600 H60 Sdz. Voorzien van bodemperforatie t.b.v. kabelbevestiging. Bevestigen met 4x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200.