Zoek in resultaten

Merk

 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 

Geschikt voor aantal module-inzetstukken

 
 
 
 
 
 
 

Borghendelbeveiliging

Dwarswaterdicht

APC-uitvoering

Uitvoering brandvertragend

Langswaterdicht

Met behuizing

Halogeenvrij

Kabel metaalvrij

Afgeschermd

Aantal hoogte-eenheden

 
 
 

Aantal bussen/koppelingen

 
 
 

Diepte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lengte

 
 
 
 
 

Aantal vezels

 
 
 
 
 

190 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Connectiviteit

S/FTP C6A PK 5,0 GN LSOH | Legrand

Artikelnummer: L051869

Patchkabel CAT6A S/FTP 5 meter groen.

SF/UTP C6 PK 3,0 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051754

Patchkabel LCS² Cat.6 STP Lengte 3 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

PATCHPANEEL 24V STP C6 ZW LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033762

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6 STP connectoren

LCS3 spoel voor glasvezel | Legrand

Artikelnummer: L032131

LCS3 spoel voor glasvezel

LCS3 Snelkrimpconn SC/APC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032275

LCS3 Snelkrimpconnector SC/APC singlemode 9/125

LCS3 Glasvezel reinigingsstift MTP | Legrand

Artikelnummer: L032283

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift MPO/MTP

S/FTP C6A PK 3,0 RD LSOH | Legrand

Artikelnummer: L051872

Patchkabel CAT6A S/FTP 3 meter rood.

LT OM4 12V DCA LSZH GN | Legrand

Artikelnummer: L032545

Glasvezelkabel 12-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

PATCHPANEEL 24V FTP C6 ZW LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033761

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6 FTP connectoren

LCS3 Module voor 6 LC MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032123

LCS3 Module voor 6 LC multimode connectoren

PIG OM4 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032231

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 LC connector LSOH 1meter

LCS3 UHD Glaspan 1HE 5 UHD MTP incl | Legrand

Artikelnummer: L032150

LCS3 Ultra High Density glasvezelpaneel 1 HE voor UHD MTP cassettes, inclusief kabelmanagement achterzijde

U/UTP C6 PK 5,0 BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051775

Patchkabel LCS² Cat.6 UTP Lengte 5 meter zonder afscherming, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Glasl 12V OS1/OS2 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032514

Fiber optic cable 12 vezels OS1/OS2 loose tube intern extern 2000 meter

PATCHPANEEL 24V UTP C6 ZW LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033760

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6 UTP connectoren

LCS3 Glaspan compl 48 LC SM | Legrand

Artikelnummer: L032165

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 48 LC connectoren singlemode

LCS3 HD cass 24 LC MTP A/C OS2 | Legrand

Artikelnummer: L032144

LCS3 High Density glasvezelcassette 24 LC naar MTP A/C OS2 cassette

PIG5 LC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032214

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 LC connector LSOH 2meter

F/UTP C6 PK 2,0 GN/GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051851

Patchkabel CAT6 F/UTP 2 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

SF/UTP C6 PK 5,0 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051755

Patchkabel LCS² Cat.6 STP Lengte 5 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL KOPER | Legrand

Artikelnummer: L033755

LCS3 Patchpaneel cassetteblok voor 6 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.8

LASCASSETTE 24V LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032130

LCS3 Glasvezel lascassette voor 24 pigtails met deksel, stapelbaar fabrikaat Legrand type 032130

Breakout kit voor 12 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033049

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 12 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

LCS3 Glasvezel reinigingsstift LC | Legrand

Artikelnummer: L032281

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift LC

S/FTP C6A PK 0,5 GE PVC | Legrand

Artikelnummer: L051816

Patchkabel LCS² Cat.6A STP 10G base T RJ45-RJ45 recht. LSOH-mantel geel RAL7018. Lengte 0,5 meter. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-1 en EIA/TIA 568-B2.10.

LT OM3 4V DCA LSZH AQ | Legrand

Artikelnummer: L032537

Glasvezelkabel 4-vezelig OM3 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

PATCHPANEEL 24V STP C6A ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033573

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45. Incl.snelbevestigingssysteem en automatische aarding. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap! Met dubbele kleurcode 568 A/B en cijferaanduiding.

LCS3 HD Module voor 12 SC MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032121

LCS3 High Density Module voor 12 SC multimode connectoren

PIG OM4 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032232

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 ST connector LSOH 1meter

LCS3 UHD Glaspan 1HE 5 UHD MTP excl | Legrand

Artikelnummer: L032151

LCS3 Ultra High Density glasvezelpaneel 1 HE voor UHD MTP cassettes, zonder kabelmanagement achterzijde

F/UTP C6 PK 5,0 GN/GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051853

Patchkabel CAT6 F/UTP 5 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

LT 9/125 8V DCA LSZH GE | Legrand

Artikelnummer: L032503

Glasvezelkabel 8-vezelig OS2 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

JACK C6A UTP (SET 6 TBV PANEEL) LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033773

LCS3 Patchpaneel connector 6 stuks Cat.6A UTP RJ45

LCS3 Glaspan compl 24 SC/APC SM | Legrand

Artikelnummer: L032166

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC/APC connectoren sinlemode

LCS3 HD glascass vv spoel voor glas | Legrand

Artikelnummer: L032141

LCS3 High Density glasvezelcassette voorzien van spoel voor glasvezel

PIG9 SC/UPC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032246

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-UPC connector LSOH 2meter

S/FTP C6A PK 3,0 GN LSOH | Legrand

Artikelnummer: L051868

Patchkabel CAT6A S/FTP 3 meter groen.

S/FTP C6A PK 2,0 RD LSOH | Legrand

Artikelnummer: L051871

Patchkabel CAT6A S/FTP 2 meter rood.

BLINDPLAAT VOOR PANEEL (6 STS) | Legrand

Artikelnummer: L033756

LCS3 Blindplaat voor 1 LCS3 RJ45 poort, set van 6

LCS3 Blindmod voor Mod Glaspaneel | Legrand

Artikelnummer: L032129

LCS3 Blindmodule voor modulair glasvezelpaneel

Breakout kit voor 6 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033048

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 6 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

LCS3 Glasvezel reinigingsstift SC | Legrand

Artikelnummer: L032282

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift SC

F/UTP C6 PK 0,5 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051815

Patchkabel FTP RJ45 LCS² Cat.6 Lengte 0,5 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Glas 24V OS1/OS2 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032551

Fiber optic cable 24 vezels OS1/OS2 loose tube intern extern 2000 meter

LCS3 Mod Glaspan compl 24 SC SM | Legrand

Artikelnummer: L032106

LCS3 Modulair Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC connectoren singlemode

CASSETTE 9/125 24V LC/PC LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032115

LCS3 cassette met 24 LC/PC singlemode koppelstukken fabrikaat Legrand type 032115

PIG OM3 LC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032234

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 LC connector LSOH 2meter

LCS3 UHD glascass 12st LC MM koppel | Legrand

Artikelnummer: L032158

LCS3 Ultra High Density glasvezelcassette 12 stuks LC multimode koppelbussen

U/UTP C6 PK 2,0 BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051773

Patchkabel LCS² Cat.6 UTP Lengte 2 meter zonder afscherming, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

LT OM4 4V DCA LSZH GN | Legrand

Artikelnummer: L032543

Glasvezelkabel 4-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1