Zoek in resultaten

Merk

 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 

Geschikt voor aantal module-inzetstukken

 
 
 
 
 
 
 

Borghendelbeveiliging

Dwarswaterdicht

APC-uitvoering

Uitvoering brandvertragend

Langswaterdicht

Met behuizing

Halogeenvrij

Kabel metaalvrij

Afgeschermd

Aantal hoogte-eenheden

 
 
 

Aantal bussen/koppelingen

 
 
 

Diepte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lengte

 
 
 
 
 

Aantal vezels

 
 
 
 
 

190 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Connectiviteit

PATCHPANEEL 24V STP C6 ZW LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033762

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6 STP connectoren

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL KOPER | Legrand

Artikelnummer: L033755

LCS3 Patchpaneel cassetteblok voor 6 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.8

BLINDPLAAT VOOR PANEEL (6 STS) | Legrand

Artikelnummer: L033756

LCS3 Blindplaat voor 1 LCS3 RJ45 poort, set van 6

ADAPTERPLATE 6V C6A STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033576

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45 met metalen afscherming. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

PATCHPANEEL LEEG EXCL 4 CASSETTES KOPER/GLAS LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033590

Patchpaneel 19inch 1HE leeg tbv 4 connectorblokken LCS². Geen gereedschap nodig. Universele connectoren. Automatische aansluiting met snijcontact. Opnieuw aansluiten mogelijk. Incl. onverliesbare schroeven.

PATCHPANEEL 24V UTP C6A 1HE ZW | Legrand

Artikelnummer: L033584

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6A UTP RJ45. Incl.snelbevestigingssysteem en automatische aarding. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap! Met dubbele kleurcode 568 A/B en cijferaanduiding.

ADAPTERPLATE 6V C6A UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033577

Connectorblok incl 6xRJ UTP Cat.6A

ADAPTERPLATE 6V C6 FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033565

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 FTP RJ45

JACK C6 UTP (SET 6 TBV PANEEL) LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033763

LCS3 Patchpaneel connector 6 stuks Cat.6 UTP RJ45

PATCHPANEEL 24V STP C6 ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033563

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6 STP RJ45. Automatische aarding. Geen gereedschap nodig. Universele connectoren. Automatische aansluiting met snijcontact. Opnieuw aansluiten mogelijk. Incl. onverliesbare schroeven.

ADAPTERPLATE BLIND LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033591

Connectorblok blindplaat voor leeg patchpaneel 19inch paneel LCS². Toebehoren voor glasvezel verdeelschuif.

PATCHPANEEL 24V FTP C6 ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033562

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6 FTP RJ45. Automatische aarding. Geen gereedschap nodig. Universele connectoren. Automatische aansluiting met snijcontact. Opnieuw aansluiten mogelijk. Incl. onverliesbare schroeven.

ADAPTERPLATE 6V C6 STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033566

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 STP RJ45

U/UTP C6 PK 1,0 BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051772

Patchkabel UTP RJ45 LCS² Cat.6 Lengte 1 meter zonder afscherming, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Breakout kit voor 12 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033049

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 12 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

Breakout kit voor 6 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033048

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 6 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

PATCHPANEEL 24V FTP C6 ZW LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033761

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6 FTP connectoren

PATCHPANEEL 24V STP C6A ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033573

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45. Incl.snelbevestigingssysteem en automatische aarding. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap! Met dubbele kleurcode 568 A/B en cijferaanduiding.

Glas 24V OM4 bin bui GS 1km | Legrand

Artikelnummer: L032668

Fiber optic cable 24 vezels OM4 tight buffered intern extern 1000 meter.

LASBESCHERMER HEATSHRINK 40MM (50STS) | Legrand

Artikelnummer: L032744

Heat shrink 40mm ten behoeve van Pigtail - zakje van 50 stuks.

Glas 6V OM4 bin bui GS 1km | Legrand

Artikelnummer: L032666

Fiber optic cable 6 vezels OM4 tight buffered intern extern 1000 meter.

Glas 12V OM4 bin bui GS 1km | Legrand

Artikelnummer: L032667

Fiber optic cable 12 vezels OM4 tight buffered intern extern 1000 meter.

Glas 6V OM4 bin bui GS 500m | Legrand

Artikelnummer: L032665

Fiber optic cable 6 vezels OM4 tight buffered intern extern 500 meter op haspel.

PIG OM4 LC 1,0 TB (SET 12) | Legrand

Artikelnummer: L032671

Set van 12 Pigtail LC-connectoren - kleurcodering buffer - 50/125µm OM4 1meter - 900µm tight buffer.

PIG OM3 LC 1,0 900UM (SET VAN 12) | Legrand

Artikelnummer: L032626

Set van 12 pigtails LC multimode met connectoren 10 Giga 50/125µm

PIG9 LC/UPC 1,0 900UM (SET 12) | Legrand

Artikelnummer: L032624

Set van 12 pigtails singlemode met LC connectoren 9/125µm

Glas 24V OM3 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032553

Fiber optic cable 24 vezels OM3 loose tube intern extern 2000 meter

Glas 24V OM3 TB bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032552

Fiber optic cable 24 vezels OM3 tight buffered intern extern 2000 meter

LT OM4 12V DCA LSZH GN | Legrand

Artikelnummer: L032545

Glasvezelkabel 12-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

LT OM3 4V DCA LSZH AQ | Legrand

Artikelnummer: L032537

Glasvezelkabel 4-vezelig OM3 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

Glas 24V OS1/OS2 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032551

Fiber optic cable 24 vezels OS1/OS2 loose tube intern extern 2000 meter

LT OM4 8V DCA LSZH GN | Legrand

Artikelnummer: L032544

Glasvezelkabel 8-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

Glas 12V OS1/OS2 TB bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032550

Fiber optic cable 12 vezels OS1/OS2 tight buffered intern extern 2000 meter

LT OM3 8V DCA LSZH AQ | Legrand

Artikelnummer: L032538

Glasvezelkabel 8-vezelig OM3 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

LT OM3 12V DCA LSZH AQ | Legrand

Artikelnummer: L032539

Glasvezelkabel 12-vezelig OM3 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

Glas 6V OS1/OS2 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032512

Fiber optic cable 6 vezels OS1/OS2 loose tube intern extern 2000 meter

Glasvezelkabel 12V OM3 in ext 2km | Legrand

Artikelnummer: L032511

Glasvezelkabel 12V OM3 intern extern 2km

LT 9/125 4V DCA LSZH GE | Legrand

Artikelnummer: L032502

Glasvezelkabel 4-vezelig OS2 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

Glas 6V OM3 TB bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032510

Fiber optic cable 6 vezels OM3 tight buffered intern extern 2000 meter.

Glasl 12V OS1/OS2 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032514

Fiber optic cable 12 vezels OS1/OS2 loose tube intern extern 2000 meter

LT 9/125 8V DCA LSZH GE | Legrand

Artikelnummer: L032503

Glasvezelkabel 8-vezelig OS2 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

LT OM4 4V DCA LSZH GN | Legrand

Artikelnummer: L032543

Glasvezelkabel 4-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

LCS3 Glasvezel reinigingsstift MTP | Legrand

Artikelnummer: L032283

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift MPO/MTP

LCS3 Glasvezel reinigingsstift LC | Legrand

Artikelnummer: L032281

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift LC

LCS3 Snelkrimpconn LC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032273

LCS3 Snelkrimpconnector LC singlemode 9/125

LCS3 Glasvezel reinigingsstift SC | Legrand

Artikelnummer: L032282

LCS3 Glasvezelferrule mechanische reinigingsstift SC

PIG9 LC/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032243

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 LC-UPC connector LSOH 1meter

PIG OM4 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032233

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 SC connector LSOH 2meter

PIG9 SC/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032241

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-UPC connector LSOH 1meter

PIG9 SC/APC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032240

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-APC connector LSOH 1meter