Zoek in resultaten

Merk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

61135 producten gevonden

DUP6 LC-LC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14425

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 20,0 meter

MONTAGESNOER 0,25 BL H250 | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14444

Montagesnoer 0,25mm² blauw type 4126002S klosje met 250 meter

OLF ROBOT 900 P 4G 2,5 | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14450

Ölflex robot 900 P 4G2,5mm² type 0028182

AFDEKRAND 1V RAL 9010 | Peha

Artikelnummer: 14456

Enkelvoudige afdekrand ral 9010

AFDEKRAND 2V RAL 9010 | Peha

Artikelnummer: 14457

Tweevoudige afdekrand ral 9010

MONTAGESNOER 2,5 GN/GE | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14509

Montagesnoer 2,5mm² groen/geel type 4520002

DUP OM3 LC-LC 1,5 TURQUOISE | Eszet Data

Artikelnummer: 14520

Duplex patchkabel OM3 LC - LC lengte 1,5 meter, kleur turquoise

DUP OM3 LC-LC 3,0 TURQUOISE | Eszet Data

Artikelnummer: 14521

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (inclusief testrapport) lengte 3,0 meter, kleur turquoise

DUP OM3 LC-LC 10,0 TURQUOISE | Eszet Data

Artikelnummer: 14522

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (inclusief testrapport) lengte 10,0 meter, kleur turquoise

DUP OM3 LC-LC 3,0 GN | Eszet Data

Artikelnummer: 14524

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (inclusief testrapport) lengte 3,0 meter, kleur groen

DUP OM3 LC-LC 10,0 GN | Eszet Data

Artikelnummer: 14525

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (inclusief testrapport) lengte 10,0 meter, kleur groen

DUP OM3 LC-LC 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14527

Duplex patchkabel OM3 LC - LC lengte 3,0 meter

DUP OM3 LC-LC 10,0 OR | Eszet Data

Artikelnummer: 14528

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (inclusief testrapport) lengte 10,0 meter, kleur oranje

MONTAGESNOER 10 BL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14567

Montagesnoer 10mm² blauw type 4520025

MONTAGESNOER 25 ZW | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14570

Montagesnoer 25mm² zwart type 4521011

MONTAGESNOER 25 BL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14571

Montagesnoer 25mm² blauw type 4521021

MONTAGESNOER 2,5 ZW | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14572

Montagesnoer 2,5mm² zwart type 4520012

MONTAGESNOER 2,5 BL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14573

Montagesnoer 2,5mm² blauw type 4520022

SCREW TERMINAL HAN E | Harting

Artikelnummer: 14593

Screw terminal Han e with wire protection type 09330102601

S/FTP C6A 4P GS FLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 14612

S/FTP cat6A (PiMF) soepel AWG26 LSZH grijs

F/UTP C5E 4P GS FLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 14632

FTP categorie 5E kabel flex 4x2xAWG26 kleur grijs

MONTAGESNOER 0,5 D.BL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14658

Montagesnoer 0,5mm² donkerblauw type 4510141

MONTAGESNOER 0,5 GE | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14659

Montagesnoer 0,5mm² geel type 4510111

MONTAGESNOER 0,5 OR | Lapp

Artikelnummer: 14661

Montagesnoer 0,5mm² oranje type 4510091

DUP9 FC/UPC-FC/UPC 5,0 GEEL | Eszet Data

Artikelnummer: 14669

Duplex patchkabel 9/125 FC/PC - FC/PC lengte 5,0 meter

DUP6 LC-SC 30,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14702

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 30,0 meter

OPBOUWDOOS TBV 45X45MM MODULE RAL 9002 EU | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14741

Opbouwdoos inclusief centraalplaat 45x45mm ivoor RAL9002 N200.115

AFDEKPLAAT 2V SNAP IN 45X45 SCHUIN RAL 9002 EU | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14742

Tweevoudige snap-in module schuin, ivoor RAL9002 N423.541N

MONTAGESNOER 2,5 GN/GE UL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14751

Montagesnoer ul (mtw)-csa-har 1015 2,5mm² groen/geel type 4160500

DUP6 LC-SC 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14770

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 25,0 meter

MONTAGESNOER 1,5 GE | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14780

Montagesnoer 1,5mm² geel type 4520111

PROFIBUSKABEL 1x2x0,64 PUR | Helukabel

Artikelnummer: 14794

Profibus L2 heavy duty kabel 1x2x0,64 Helu 81186

MONTAGESNOER 0,75 RD HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14825

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 0,75mm² rood type 4725042

MONTAGESNOER 0,75 WT HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14826

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 0,75mm² wit type 4725052

MONTAGESNOER 0,75 VT HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14828

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 0,75mm² paars type 4725072

MONTAGESNOER 0,75 GN HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14830

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 0,75mm² groen type 4725122

MONTAGESNOER 1,5 RD HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14831

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 1,5mm² rood type 4726041

MONTAGESNOER 1,5 VT HV 90 ECA | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14834

Halogeenvrij montagesnoer 90°C 1,5mm² paars type 4726071

MONTAGESNOER 2,5 PRS | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14868

Montagesnoer 2,5mm² paars type 4520072

DRAAGRAAM 1-V RJ45 600MJ1 | Peha

Artikelnummer: 14884

Draagraam 1-voudig t.b.v. RJ45 jack type 600MJ1

CENTRAALPL.1XRJ45 80.610 MJ1 | Peha

Artikelnummer: 14885

Centraalplaat t.b.v. 1 x RJ45 kleur ivoorwit type 80.610 MJ1 naw

SIM6 ST-ST 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14947

Simplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 25,0 meter

COAX H1000 PVC | Belden

Artikelnummer: 14953

Coax H1000 50ohm met PVC mantel type h1000c0.002000

DUP9 LC-LC 7,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 14956

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 7,5 meter

MONTAGESNOER 2,5 GS | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 14975

Montagesnoer 2,5mm² grijs type 4520062

MONTAGESNOER 35 ZW | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 20006

Montagesnoer 35mm² zwart type 4521012

MONTAGESNOER 1 BL UL | Lapp

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 20042

Montagesnoer ul (mtw)-csa-har 1015 1,0mm² blauw type 4160302

SIM9 E2000/APC-FC/PC 150,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20076

Simplex patchkabel 9/125 E2000/APC - FC/PC lengte 150,0 meter

WANDKAST 12HE 600X 550 | Eszet Data

Artikelnummer: 20078

Wandkast 12HE kleur zwart 634x600x550 mm

DUP9 SC-SC 30,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20097

Duplex patchkabel 9/125 SC - SC lengte 30,0 meter