Zoek in resultaten

Merk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16321 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Data

BLINDPANEEL 1HE | Rittal

Artikelnummer: 20328

Rittal 19" blindplaat 1HE met snelsluiting type 003818

BLINDPANEEL 2HE | Rittal

Artikelnummer: 20329

Rittal 19" blindplaat 2HE met snelsluiting type 003819

BLINDPANEEL 3HE | Rittal

Artikelnummer: 20330

Rittal 19" blindplaat 3HE met snelsluiting type 003820

BLINDPANEEL 6HE | Rittal

Artikelnummer: 20331

Rittal 19" blindplaat 6HE met snelsluiting type 003821

WANDKAST 6HE 600X 450 | Eszet Data

Artikelnummer: 20351

Wandkast 6HE kleur zwart 600x450 mm

WANDKAST 9HE 600X 450 | Eszet Data

Artikelnummer: 20352

Wandkast 9HE kleur zwart 600x450 mm

JACK C5E UTP | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 20408

UTP categorie 5E ksj jack 010.04.701450.

PATCHPANEEL 24V UTP C5E | Eszet Data

Artikelnummer: 20409

U/UTP categorie 5E 24 voudig paneel artikel 010.12.704104

JACK C6 UTP | Eszet Data

Artikelnummer: 20411

UTP categorie 6 ksj jack zn500ks111145

RANGEERPANEEL 1HE | Eszet Data

Artikelnummer: 20413

Rangeerpaneel 1HU artikel cmmi-10113.

U/UTP C5E PK 5,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20418

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 5 meter

U/UTP C5E PK 10,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20419

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 10 meter

U/UTP C5E PK 15,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20420

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 15 meter

U/UTP C5E PK 20,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20421

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 20 meter

U/UTP C6 4P GS FLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 20424

UTP cat 6 flexibele kabel 4x2x24AWG kleur grijs

DUP5 LC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 20559

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 1,5 meter

DUP9 FC-ST 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20569

Duplex patchkabel 9/125 FC/PC - ST lengte 1,0 meter

INSERT MALE, HAN 4A-STI-S | Harting

Artikelnummer: 20576

Insert male Han 4A sti-S, type 09 20 004 2611

INSERT FEMALE, HAN 4A-BU-S | Harting

Artikelnummer: 20577

Insert female Han 4A bu-S type 09 20 004 2711.

BULKHEAD MOUNTING HAN 3A | Harting

Artikelnummer: 20578

Bulkhead mounting Han 3A-AGG-OB-K kap met dichtung, type 09 20 003 0306

HOOD HAN 3A-gg-M20 | Harting

Artikelnummer: 20579

Hood 3A-GG-M20 type 09 20 003 1440

INSERT MALE, HAN 10A-M-S | Harting

Artikelnummer: 20580

Insert male Han 10A-M-S type 09 20 010 2612.

INSERT FEMALE, HAN 10A-F-S | Harting

Artikelnummer: 20581

Insert female Han 10A-F-S type 09 20 010 2812.

BULKHEAD MOUNTING 10B | Harting

Artikelnummer: 20582

Bulkhead mounting 10B-AGG-LB-K type 09 30 010 0318.

HOOD HAN 10B-gg-R-M32 | Harting

Artikelnummer: 20583

Hood Han 10B-GG-R-M32 type 19300100447.

SURFACE MOUNTING HOUSING | Harting

Artikelnummer: 20584

Surface mounting housing Han 10B-ASG2-LB-K-M20 type 19 30 010 2295.

COAX H 121 WIT | Belden

Artikelnummer: 20593

Coaxiaalkabel met PVC mantel type H 121 wit

U/UTP C6 4P ZW FLEX PVC | Eszet Data

Artikelnummer: 20603

UTP cat 6 flexibele kabel 4x2x24AWG kleur zwart

DUP6 SC-ST 30,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20605

Duplex patchkabel 62,5/125 SC - ST lengte 30,0 meter

DUP5 SC-SC 40,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 20635

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 40,0 meter

PLUG RJ45 SOEPEL C6A SHIELDED | Eszet Data

Artikelnummer: 20668

RJ45 plug voor ronde soepele kabel FTP C6a

KRIMPTANG RJ45 C6A PLUG 20668 | Eszet Data

Artikelnummer: 20669

Krimptang t.b.v. FTP cat6A plug

TULE RJ45 GRIJS 6,0MM | Eszet Data

Artikelnummer: 20670

Tule 6,0mm grijs voor RJ45 plug

S/FTP C6A 4P GE FLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 20686

SSTP cat6A (PiMF) soepel AWG26 LSZH geel

TULE RJ45 GEEL 6,0MM | Eszet Data

Artikelnummer: 20687

Gele RJ45 tule voor 6,0mm kabel

DUP9 SC-SC 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20824

Duplex patchkabel 9/125 SC/PC - SC/PC lengte 25,0 meter

PATCHKAST 42HE 800X 800 | Eszet Data

Artikelnummer: 20834

Patchkast 42HE 800x800 kleur zwart, type 12.4642102.

VENTILATORPLAAT D= 800 | Eszet Data

Artikelnummer: 20840

Afdekplaat met 4 ventilatoren voor kastdiepte 800mm type 13.4548000

PDU 12V + SCHAKELAAR | Eszet Data

Artikelnummer: 20841

Spanningsslof 12-voudig type 14.0010

WANDKAST 12HE 600X 450 | Eszet Data

Artikelnummer: 20846

Wandkast 12HE kleur zwart 600x450 mm

JACK C6A FTP | Eszet Data

Artikelnummer: 20853

FTP cat6A jack type zn62322229

U/UTP C6 4P PRS FLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 20874

UTP cat 6 flexibele kabel 4x2x24AWG kleur paars

DUP9 ST-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 20876

Duplex patchkabel 9/125 ST - ST lengte 0,5 meter

PP 24V LEEG | Eszet Data

Artikelnummer: 20881

Leeg paneel t.b.v. 24 snap-in jacks type ZN500PP332455

U/UTP C5E PK 3,0 PRS/PRS | Eszet Data

Artikelnummer: 20906

Patchkabel bestaande uit paarse flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en paarse tule's lengte 3,0 meter

U/UTP C5E PK 0,5 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20911

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 0,5 meter

U/UTP C5E PK 1,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20912

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 1,0 meter

U/UTP C5E PK 1,5 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20913

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 1,5 meter

U/UTP C5E PK 2,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20914

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 2,0 meter

U/UTP C5E PK 3,0 GS/GS | Eszet Data

Artikelnummer: 20915

Patchkabel bestaande uit grijze flex UTP cat 5E aan beide zijden voorzien van een RJ 45 plug en grijze tule's lengte 3,0 meter