Zoek in resultaten

Merk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aantal aders

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nom. geleiderdoorsnede

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 
 
 
 
 
 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 
 
 
 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 
 
 
 

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-2

Oliebestendig volgens EN 60811-404

Kabel metaalvrij

Ondersteunt protocol voor LON

Ondersteunt protocol voor Data-Highway

Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling

 
°C - °C

Ondersteunt protocol voor SERCOS

Ondersteunt protocol voor PROFIsafe

Gevulkaniseerd

Rookarm volgens EN 61034-2

Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie

 
°C - °C

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 
 
 

Aantal polen

 

3043 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Kabel

DUP9 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10323

Duplex patchkabel 9/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP6 LC-SC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10610

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10612

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 2,0 meter

DUP5 LC-LC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 10614

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP9 ST-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10615

Duplex patchkabel 9/125 ST - ST lengte 5,0 meter

DUP9 LC-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10618

Duplex patchkabel 9/125 LC - ST lengte 5,0 meter

PIG9 SC/APC 9GRA 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 10628

SC/APC 9 graden pigtail 9/125 lengte 1,5 meter

DUP9 SC/APC-SC/APC 9GR 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10629

Duplex patchkabel 9/125 SC/APC - SC/APC 9 graden lengte 3,0 meter

DUP6 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10652

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 10697

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP9 E2000/APC8-SC/UPC 2,0 LSZH GEEL | Eszet Data

Artikelnummer: 10739

Duplex patchkabel 9/125 E2000/APC - SC/PC lengte 2,0 meter

DUP6 LC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10761

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC kleur oranje lengte 1,0 meter

DUP9 LC-SC 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10785

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 3,0 meter

SIM5 SC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10858

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 2,0 meter lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 10993

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 0,5 meter

DUP5 SC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11057

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

DUP5 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11149

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP9 LC-SC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11217

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11218

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 3,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11234

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 3,5 meter

BELDENKABEL PRG 11C0 GROEN | Belden

Artikelnummer: 11235

Beldenkabel PRG11C0 kleur groen

DUP6 LC-ST 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11260

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 3,0 meter

DUP5 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11271

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP9 SC-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11475

Duplex patchkabel 9/125 SC - ST lengte 0,5 meter

PIG6 SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11555

SC pigtail 62,5/125 lengte 1,0 meter

DUP6 SC-SC 16,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11556

Duplex patchkabel 62,5/125 SC - SC lengte 16,0 meter

PIG5 LC 2,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11618

LC duplex pigtail 50/125 lengte 2,5 meter

SIM9 SC/APC9 -SC/APC9 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11634

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 8,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11635

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 10,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11636

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 13,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11637

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 15,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11638

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 20,0 meter

PIG9 SC/APC 9GRA 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11639

SC/APC 9 graden pigtail 9/125 lengte 10,0 meter

SIM9 LC-SC/APC9 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11649

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - LC lengte 10,0 meter

SIM9 FC-SC/APC9 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11650

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - FC/PC lengte 13,0 meter

SIM9 FC-SC/APC9 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11651

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - FC/PC lengte 15,0 meter

DUP6 LC-ST 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11679

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 6,0 meter

DUP6 LC-SC 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11722

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 6,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 29,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11723

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 29,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 14,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11724

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 14,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11725

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 15,0 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11726

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 25,0 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 26,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11727

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 26,0 meter

SIM9 FC-FC 12,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11732

Simplex patchkabel 9/125 FC - FC lengte 12,0 meter

DUP9 LC-SC 2,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11747

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/PC lengte 2,5 meter

PIG9 SC/PC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11823

SC/PC Pigtail 9/125 lengte 1,0 meter

PIG5 SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11824

SC/PC Pigtail 50/125 lengte 1,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 12,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11839

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 12,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11840

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 13,0 meter

DUP9 SC-SC/APC 8GR 24,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11841

Duplex patchkabel 9/125 SC/PC - SC/APC 8 graden lengte 24,0 meter