Actieve filters: Categorie: Patchkabel

1858 producten gevonden

S/FTP C7A Cca 4P LSZH 1000 H1 | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101612

Lanmark-7A S/FTP AWG23 cat7A LSZH CPR-klasse Cca oranje, haspels 1000 meter. type N100.371-OC

PIG6 SC 1,0 MS OR | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31810

Lanmark-OF pigtail SC 62,5/125 maxistrip LSZH 1,0 mtr oranje, type N123.0MCO

S/FTP C6 PK 1,5 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711076-2

AMP PiMF 600Mhz. LSZH patchkabel kleur grijs lengte 1,5 meter type 1-1711076-2

PIG9 LC/UPC 1,0 MS LSZH GE BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101821

Lanmark-OF pigtail LC/UPC 9/125 maxistrip LSZH 1,0 meter geel, type N121.4MLY

U/UTP C6 PK 1,5 BL LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711094-2

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur blauw LSZH lengte 1,5 meter type 1-1711094-2

PIG OM3 LC 2,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6536966-2

AMP pigtail xg OM3 voorzien van een LC-connector lengte 2,0 meter - 900µm type 6536966-2

U/UTP C6 PK 3,0 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711093-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur grijs LSZH lengte 3,0 meter type 1711093-3

PIG OM3 LC 1,0 MS LSZH AQ BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410180

LANmark-OF Pigtail LC OM3 Maxistrip LSZH 50/125 1m Aqua type N121.5MLA

F/UTP C6 PK 2,0 GS LSZH LANM 10G | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22307

Lanmark 6 Pimf patchkabel lengte 2,0 meter LSZH kleur grijs type N11G.P1B020DK

U/UTP C6 PK 1,0 GN LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711095-1

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur groen LSZH lengte 1,0 meter type 1711095-1

U/UTP C6 PK 1,0 WT LSZH LANM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 103301

Lanmark 6 unshielded C6 patchkabel lengte 1,0 meter LSZH kleur wit type N116.P1A010WK

U/UTP C6 PK 2,5 GE LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711097-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur geel LSZH lengte 2,5 meter type 1-1711097-3

U/UTP C6 PK 2,5 GN LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711095-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur groen LSZH lengte 2,5 meter type 1-1711095-3

U/UTP C6 PK 1,0 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711093-1

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur grijs LSZH lengte 1,0 meter type 1711093-1

DUP OM3 SC-SC 3,0 AQUA | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6536464-3

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM3 aan beide zijden voorzien van SC connectoren. lengte 3,0 meter type 6536464-3

U/UTP C6 PK 2,5 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711093-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur grijs LSZH lengte 2,5 meter type 1-1711093-3

U/FTP C6A PK 1,0 GS LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31102

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur grijs lengte 1,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F010DK

DUP6 SC-SC 1,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5349578-1

AMP duplex glasvezelpatchkabel 62,5/125, aan beide zijden voorzien van een SC connector lengte 1,0 meter type 5349578-1

U/UTP C6 PK 2,5 ZW LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711092-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur zwart LSZH lengte 2,5 meter type 1-1711092-3

F/UTP C6 PK 1,0 GS LSZH LANM 10G | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31561

Lanmark 6 Pimf patchkabel lengte 1,0 meter LSZH kleur grijs type N11G.P1B010DK

U/UTP C6 PK 2,5 BL LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711094-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur blauw LSZH lengte 2,5 meter type 1-1711094-3

DUP5 SC-SC 5,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5349565-5

Duplex glasvezelpatchkabel 50/125, aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 5,0 meter type 5349565-5

U/FTP C6A PK 1,0 OR LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22071

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur oranje lengte 1,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F010OK

S/FTP C6A PK 0,5 RD LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711819-1

AMP cat 6A PiMF 600Mhz LSZH patchkabel kleur rood lengte 0,5 meter type 1-1711819-1

S/FTP C6 PK 2,0 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711076-2

AMP PiMF 600Mhz. LSZH patchkabel kleur grijs lengte 2,0 meter type 1711076-2

S/FTP C6 PK 1,0 GE LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711078-1

AMP PiMF 600Mhz. LSZH patchkabel kleur geel lengte 1,0 meter type 1711078-1

U/UTP C6 PK 0,5 ZW LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711092-1

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur zwart LSZH lengte 0,5 meter TYPE 1-1711092-1

U/UTP C6 PK 2,0 GN LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711095-2

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur groen LSZH lengte 2,0 meter type 1711095-2

U/UTP C6 PK 2,0 OR LSZH ESS | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22458

U/UTP patchkabel Cat 6 kleur oranje, lang 2,o meter serie: Essential-6 type N101.21EEOO

S/FTP C6A PK 1,0 GS LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711817-1

AMP cat 6A PiMF 600Mhz LSZH patchkabel kleur grijs lengte 1,0 meter type 1711817-1

U/UTP C5E PK 3,0 WT LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1644076-3

AMP UTP cat 5E patchkabel kleur wit LSZH lengte 3,0 meter type 1644076-3

PIG OM3 SC 1,0 MS LSZH AQ BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410179

LANmark-OF Pigtail SC OM3 Maxistrip LSZH 50/125 1m Aqua

U/FTP C6A PK 2,0 GS LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30970

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur grijs lengte 2,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F020DK

U/FTP C6A PK 3,0 GS LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30971

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur grijs lengte 3,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F030DK

U/UTP C6 PK 3,0 GN LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711095-3

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur groen LSZH lengte 3,0 meter type 1711095-3

U/FTP C6 PK 5,0 OR LSZH LANM 10G | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31108

Lanmark-6 10G patchcord cat 6 500 Mhz screened LSZH, kleur oranje, 5,0 meter, type N11G.P1B050OK

U/UTP C5E PK 3,0 OR LSZH LANM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22077

U/UTP patchkabel Cat 5e LSZH kleur oranje, lang 3,0 meter serie: Lanmark-5 type N115.P1A030OU

U/UTP C6 PK 0,5 RD LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A-1-1711096-1

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur rood LSZH lengte 0,5 meter type 1-1711096-1

F/UTP C5E PK 5,0 OR LSZH LANM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23424

F/UTP patchkabel Cat 5e LSZH kleur oranje, lang 5,0 meter serie: Lanmark-5 type N115.P1B050OU

U/FTP C6A PK 30,0 OR LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23241

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur oranje lengte 30,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F300OK

U/UTP C5E PK 1,0 GE LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711037-1

AMP UTP cat 5E patchkabel kleur geel LSZH lengte 1,0 meter type 1711037-1

U/UTP C6 PK 2,0 GS LSZH LANM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22030

Lanmark 6 unshielded C6 patchkabel lengte 2,0 meter LSZH kleur grijs type N116.P1A020DK

U/UTP C6 PK 1,5 GE LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711097-2

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur geel LSZH lengte 1,5 meter type 1-1711097-2

U/UTP C6 PK 2,0 BL LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711094-2

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur blauw LSZH lengte 2,0 meter type 1711094-2

S/FTP C6A PK 0,5 WT LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1711815-1

AMP cat 6A PiMF 600Mhz. LSZH patchkabel kleur wit lengte 0,5 meter type 1-1711815-1

U/FTP C6A PK 5,0 OR LS L6A | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30868

U/FTP Cat 6a patchkabel kleur oranje lengte 5,0 meter serie: Lanmark-6A type N11A.U1F050OK

U/UTP C6 PK 1,0 GE LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711097-1

AMP UTP cat 6 patchkabel kleur geel LSZH lengte 1,0 meter type 1711097-1

F/UTP C5E PK 2,0 WIT LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1644077-2

AMP FTP cat 5E patchkabel kleur wit LSZH lengte 2,0 meter type 1644077-2

S/FTP C6 PK 2,0 GS | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 24777

Grijze pvc S/FTP Cat. 6 patchkabel RJ 45 met grijze aangespoten tule lengte 2,0 meter type ZN500PC5230020

U/UTP C5E PK 4,0 WT LSZH | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1644076-4

AMP UTP cat 5E patchkabel kleur wit LSZH lengte 4,0 meter type 1644076-4