Zoek in resultaten

Merk

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 

Aantal connectoren achterzijde

 

EMC-uitvoering

Met frontplaat

Met pigtails

APC-uitvoering

Met behuizing

Met koppel/chassisdelen

Afgeschermd

Aantal module-eenheden

 

Aantal hoogte-eenheden

 
 

Geschikt voor aantal module-inzetstukken

 
 

Diepte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aantal bussen/koppelingen

 

Montagewijze

 
 

Aantal connectorgaten

 

RAL-nummer

 
 
 
 

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen

 
 
 
 
 
 
 

Breedte

 
 
 
 
 
 

Uitgang 1

 
 

83 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchpanelen

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30824

Lanmark patchpaneel voor 24 snap-in jacks kleur zwart, vaste montage type N521.661BK

PANEEL LEEG 24V | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1671183-1

24V Paneel ledig geschikt voor SL jacks type 1-1671183-1

ACO ULTRA C6A INS RJ45 1013 | Commscope

Artikelnummer: A1711796-1

AMP ACO categorie 6A insert type 1711796-1

GLASBOX QUICK FIT | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1671365-1

AMP glasvezelbox voor quick fit modules type 1-1671365-1

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23120

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur zwart type N521.663BK

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK WIT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30754

Lanmark patchpaneel voor 24 snap-in jacks kleur wit, vaste montage type N521.661

ADAPTERPLATE BLIND QUICK FIT | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1479698-1

Blindpaneel tbv quick-fit paneel type 1479698-1

ACO ULTRA C5E INS 100BT/100BT | Commscope

Artikelnummer: A183636-1

AMP ACO categorie 5E insert 2xRJ45 shielded t.b.v. 100baset / 100baset type 183636-1

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART SHUTTERS | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23743

Lanmark patchpaneel leeg zwart voor 24 snap-ins met stofklepjes type N521.664 BK

ACO PLUS INS C6A 100BT/100BT | Commscope

Artikelnummer: A1711801-1

ACO plus insert 2x10/100BT cat. 6A type 1711801-1

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK WIT SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 12031

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur wit type N521.663

PATCHPANEEL LEEG 24V ESSENTIAL WIT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31072

Essential patch paneel 24V keystone wit type N521.660

GLASBOX LEEG SNAP/IN SLEDE ZWT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101737

Lanmark-of glasbox snap-in schuif zwart tbv 24 snap-ins type N439.4SNB

PATCHPANEEL LEEG 24V ESSENTIAL ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30977

Essential patch paneel 24V keystone zwart type N521.660 BK

TELEFONIEPANEEL 25V 1HE ZWART | Commscope

Artikelnummer: A1711213-2

AMP telefoniepaneel 25-voudig zwart type 1711213-2

SNAP IN MODULE 6X LC OM2 DUPL. | Commscope

Artikelnummer: A1671196-2

Glasvezel snap-in 6-voudig LC OM2 duplex quick-fit uitvoering type 1671196-2

GLASBOX HID SNAPIN MODULES | Commscope

Artikelnummer: A1-1671260-1

Glasbox voor maximaal 4 snap-in modules (1he) hi-d uitvoering type 1-1671260-1

SNAP IN MODULE 6X LC OM3 DUPL. | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671196-3

Glasvezel snap-in 6-voudig LC OM3 duplex quick-fit uitvoering type 1671196-3

PATCHPANEEL 24V UTP C6 ESSENTIAL ZWART | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31168

Essential-6 patchpaneel 24 RJ45 unscreened in kleur zwart type N424.613

ACO PLUS INS C6 RJ45 | Commscope

Artikelnummer: A336548-1

ACO plus insert 1XRJ45 cat 6 type 336548-1

SNAP IN MODULE 6X SC OM1/OM2 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671201-2

Glasvezel snap-in 6-voudig SCmultimode OM1 & OM2 (black) duplex quick-fit uitvoering type 1671201-2

BLINDPLAAT ZWART (ZAKJE 24 ST) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31406

Blindplaatje kleur zwart (zakje met 24 sts) Type N420.655BK

BLINDPLAAT WIT (ZAKJE 24 ST) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31408

Blindplaatje kleur wit (zakje met 24 sts) type N420.655

TELEFONIEPANEEL 50V 1HE ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30827

Telefoniepaneel 50V zwart type N500.350BK

GLASBOX 24V LC MM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31625

Lanmark-of glasbox preloaded 24-voudig LC multimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B24LCMM

ACO PLUS INS C6A 100BT/100BT W | Commscope

Artikelnummer: A1711801-5

ACO plus insert 2x10/100BT cat. 6A, kleur wit type 1711801-5

PATCHPANEEL 24V UTP C6 ESSENTIAL WIT | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31084

Essential-6 patchpaneel 24 RJ45 unscreened in kleur wit type N424.603

INTEFACE MODUUL | Commscope

Artikelnummer: A2111093-1

Interface module 6 x sl jacks type 2111093-1

GLASBOX 96V LC SM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 24369

Lanmark-of glasbox preloaded 96-voudig LC singlemode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B96LCSM

BLINDPANEEL 2HE | Eszet Data

Artikelnummer: 100200

Blindpaneel 2HE

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ANGLED ZWART | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31109

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-ins gehoekt, type N521.671

PATCHPANEEL 24V UTP C5E | Eszet Data

Artikelnummer: 20409

U/UTP categorie 5E 24 voudig paneel artikel 010.12.704104

ACO ULTRA C5E INS RJ45 1013 | Commscope

Artikelnummer: A284584-1

AMP ACO categorie 5E insert 1xRJ45 shielded keyed type 284584-1

ADAPTERPLATE 6V MTP MM KEY UP-DOWN AQUA | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 24709

Adapterplaat 6xMTP multimode, aqua key up, key down type N205.AMTP6MMUD

LANSENSE 24V PP LEEG ZW SLEDE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 100326

LANsense patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur zwart type N881.411

ACO PLUS INS C6A 100BT/100BT | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711801-3

ACO plus insert 2x10/100BT cat. 6A type 1711801-3 in de kleur zwart

PP 24V LEEG | Eszet Data

Artikelnummer: 20881

Leeg paneel t.b.v. 24 snap-in jacks type ZN500PP332455

GLASBOX 96V LC MM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25540

Lanmark-of glasbox preloaded 96-voudig LC multimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B96LCMM

SNAP IN MODULE 6X SC SINGLEMOD | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671201-1

Glasvezel snap-in 6-voudig SC singlemode OS2(blauw) duplex quick-fit uitv. type 1671201-1

LANSENSE 24V PP LEEG ZW | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 100334

LANsense patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur zwart type N881.311

AFSLUITPLAAT ANGLED PANEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31386

Afsluitplaat t.b.v. gehoekt paneel type N521.673

ACO PLUS INS C6A 100BT/TEL | Commscope

Artikelnummer: A1711804-1

ACO plus insert 2 x RJ 45 cat 6A almond 10/100BT--ISDN type 1711804-1

PANEEL 12V LC DUPLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 21480

Paneel 12V LC duplex

ADAPTERPLATE 12V ST MM | Commscope

Artikelnummer: A1278567-1

Adapterplate 12-voudig ST mm type 1278567-1

ACO PLUS INS C6 RJ45 RAL 9010 | Commscope

Artikelnummer: A336548-5

ACO plus insert 1XRJ45 cat 6 ral 9010 type 336548-5

PATCHPANEEL LEEG 24V MARITIEM | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 100923

Lanmark patch paneel 24 snap-in (maritieme uitvoering) type N52M.664

ACO PLUS INS C6A 100BT/TEL | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1711804-5

ACO plus insert 2 x RJ 45 cat 6A wit 10/100BT--ISDN type 1711804-5

PATCHPANEEL LEEG 24V MARITIEM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22274

Lanmark patch paneel 24 snap-in sliding (maritieme uitvoering) type N52M.001

ADAPTERPLATE 6V LC-DUPLEX SM BL | Commscope

Artikelnummer: A1374463-1

Adapter plaat LC-duplex, 12-voudig, singlemode tbv glasvezellade, kleur blauw, type 1374463-1

BLINDPANEEL 1HE | Commscope

Artikelnummer: A556965-1

Blindpaneel 1HE type 556965-1

12