Zoek in resultaten

Merk

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 

Aantal connectoren achterzijde

 

EMC-uitvoering

Met frontplaat

Met pigtails

APC-uitvoering

Met behuizing

Met koppel/chassisdelen

Afgeschermd

Aantal module-eenheden

 

Aantal hoogte-eenheden

 
 

Geschikt voor aantal module-inzetstukken

 
 

Diepte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aantal bussen/koppelingen

 

Type aansluiting achterzijde

 

Aantal connectorgaten

 

RAL-nummer

 
 
 
 

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen

 
 
 
 
 
 
 

Breedte

 
 
 
 
 
 

Toepassing

 
 

87 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchpanelen

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK WIT SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 12031

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur wit type N521.663

PATCHPANEEL 24V UTP C5E | Eszet Data

Artikelnummer: 20409

U/UTP categorie 5E 24 voudig paneel artikel 010.12.704104

PP 24V LEEG | Eszet Data

Artikelnummer: 20881

Leeg paneel t.b.v. 24 snap-in jacks type ZN500PP332455

PANEEL 12V LC DUPLEX | Eszet Data

Artikelnummer: 21480

Paneel 12V LC duplex

PATCHPANEEL LEEG 24V MARITIEM | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22274

Lanmark patch paneel 24 snap-in sliding (maritieme uitvoering) type N52M.001

PATCHPANEEL 24V UTP C6 | Eszet Data

Artikelnummer: 22507

U/UTP categorie 6 24 voudig paneel type ZN500PP142425

BLINDPANEEL 1HE | Eszet Data

Artikelnummer: 22916

Blindpaneel 1HE

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23120

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-in connectoren. Kleur zwart type N521.663BK

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART SHUTTERS | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23743

Lanmark patchpaneel leeg zwart voor 24 snap-ins met stofklepjes type N521.664 BK

GLASBOX LEEG MPO SLEDE ZWT | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 23758

Lanmark-of glasbox MPO schuif zwart leeg, geschikt voor 4 MPO cassettes type N439.3MPP

ADAPTERPLATE BLIND GLASVEZELBOX ZW(5 sts ) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23759

Blindplaat Lanmark MPO glaslade zwart (set van 5 sts) type N441.2MBP

GLASBOX 96V LC SM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 24369

Lanmark-of glasbox preloaded 96-voudig LC singlemode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B96LCSM

ADAPTERPLATE 6V MTP MM KEY UP-DOWN AQUA | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 24709

Adapterplaat 6xMTP multimode, aqua key up, key down type N205.AMTP6MMUD

GLASBOX 96V LC MM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25540

Lanmark-of glasbox preloaded 96-voudig LC multimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B96LCMM

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK WIT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30754

Lanmark patchpaneel voor 24 snap-in jacks kleur wit, vaste montage type N521.661

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30824

Lanmark patchpaneel voor 24 snap-in jacks kleur zwart, vaste montage type N521.661BK

TELEFONIEPANEEL 50V 1HE ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30827

Telefoniepaneel 50V zwart type N500.350BK

TELEFONIEPANEEL 50V 1HE WIT | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 30964

Telefoniepaneel 50V wit type N500.350

PATCHPANEEL LEEG 24V ESSENTIAL ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30977

Essential patch paneel 24V keystone zwart type N521.660 BK

GLASBOX 48V LC MM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31069

Lanmark-of glasbox preloaded 48-voudig LC multimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B48LCMM

PATCHPANEEL LEEG 24V ESSENTIAL WIT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31072

Essential patch paneel 24V keystone wit type N521.660

PATCHPANEEL 24V UTP C6 ESSENTIAL WIT | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31084

Essential-6 patchpaneel 24 RJ45 unscreened in kleur wit type N424.603

PATCHPANEEL LEEG 24V LANMARK ANGLED ZWART | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31109

Lanmark patchpaneel leeg voor 24 snap-ins gehoekt, type N521.671

PATCHPANEEL 24V UTP C6 ESSENTIAL ZWART | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31168

Essential-6 patchpaneel 24 RJ45 unscreened in kleur zwart type N424.613

PATCHPANEEL 24V UTP C5E LANMARK WIT SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31201

Lanmark-5 PCB patch panel unscreened 24 RJ45 cat.5E sliding white type N500.105

AFSLUITPLAAT ANGLED PANEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31386

Afsluitplaat t.b.v. gehoekt paneel type N521.673

BLINDPLAAT ZWART (ZAKJE 24 ST) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31406

Blindplaatje kleur zwart (zakje met 24 sts) Type N420.655BK

BLINDPLAAT WIT (ZAKJE 24 ST) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31408

Blindplaatje kleur wit (zakje met 24 sts) type N420.655

GLASBOX 24V LC MM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31625

Lanmark-of glasbox preloaded 24-voudig LC multimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B24LCMM

BLINDPANEEL 1HE ZWART ANGLED | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31684

Lanmark angled paneel zwart type N521.672

GLASBOX 48V LC SM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31693

Lanmark-of glasbox preloaded 48-voudig LC singleimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B48LCSM

GLASBOX 24V LC SM SLIDING | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31694

Lanmark-of glasbox preloaded 24-voudig LC singleimode, sliding in de kleur zwart, type N439.2B24LCSM

PATCHPANEEL LEEG 24V SL-JACKS ANGLED | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1671157-2

AMP HI-D 24-voudig modular paneel leeg geschikt voor sl en twist sl jacks type 1-1671157-2

PANEEL LEEG 24V | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1671183-1

24V Paneel ledig geschikt voor SL jacks type 1-1671183-1

GLASBOX HID SNAPIN MODULES | Commscope

Artikelnummer: A1-1671260-1

Glasbox voor maximaal 4 snap-in modules (1he) hi-d uitvoering type 1-1671260-1

GLASBOX QUICK FIT | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-1671365-1

AMP glasvezelbox voor quick fit modules type 1-1671365-1

GLASBOX MET UCP UITSPARINGEN | Commscope

Artikelnummer: A1-1671594-1

Glasvezelbox met 4 UCP uitsparingen type 1-1671594-1

ADAPTERPLATE 12V ST MM | Commscope

Artikelnummer: A1278567-1

Adapterplate 12-voudig ST mm type 1278567-1

ADAPTERPLATE 6V LC-DUPLEX SM BL | Commscope

Artikelnummer: A1374463-1

Adapter plaat LC-duplex, 12-voudig, singlemode tbv glasvezellade, kleur blauw, type 1374463-1

PATCHPANEEL 24V UTP C6 | Commscope

Artikelnummer: A1375014-2

AMP UTP categorie 6 24-voudig paneel (connectoren los geleverd) type 1375014-2

MRJ21 48V PP | Commscope

Artikelnummer: A1435971-1

MRJ21 48 voudig patchpaneel type 1435971-1

ADAPTERPLATE BLIND QUICK FIT | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1479698-1

Blindpaneel tbv quick-fit paneel type 1479698-1

HI-D BLIND PANEEL 1HE GEHOEKT | Commscope

Artikelnummer: A1671113-1

AMP HI-D blind paneel 1HE gehoekt type 1671113-1

HI-D BLIND PANEEL 1HE VLAK | Commscope

Artikelnummer: A1671113-2

AMP HI-D blind paneel 1HE vlak type 1671113-2

SNAP IN MODULE 6X LC SINGLEMOD | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671196-1

Glasvezel snap-in 6-voudig LC singlemode duplex quick-fit uitvoering type 1671196-1

SNAP IN MODULE 6X LC OM2 DUPL. | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671196-2

Glasvezel snap-in 6-voudig LC OM2 duplex quick-fit uitvoering type 1671196-2

SNAP IN MODULE 6X LC OM3 DUPL. | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671196-3

Glasvezel snap-in 6-voudig LC OM3 duplex quick-fit uitvoering type 1671196-3

SNAP IN MODULE 6X SC SINGLEMOD | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671201-1

Glasvezel snap-in 6-voudig SC singlemode OS2(blauw) duplex quick-fit uitv. type 1671201-1

SNAP IN MODULE 6X SC OM1/OM2 | Commscope

Artikelnummer: A1671201-2

Glasvezel snap-in 6-voudig SCmultimode OM1 & OM2 (black) duplex quick-fit uitvoering type 1671201-2

SNAP IN MODULE 6X SC OM3 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1671201-3

Glasvezel snap-in 6-voudig SC multimode OM3(aqua) duplex quick-fit uitvoering type 1671201-3

12