Zoek in resultaten

Merk

 
 
 
 

Kleur

 
 
 
 

Geschikt voor reinigen

Wandgootinbouw

Geschikt voor ST-stekker

Met eindvergrendeling

Geschikt als spoelmiddel

Inbouw (stucwerk)

Centraalplaat

Geschikt voor zwakstroomverbinder

Met draadstripfunctie

Geschikt voor aantal connectoren

 

Materiaal behuizing

 

RAL-nummer

 

Connectortype

 
 

Uitvoerrichting

 

Materiaal ferrule

 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 

Aansluitwijze

 
 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 

Uitvoering

 
 
 

29 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Glas

KOPP LC DUP SM | Eszet Data

Artikelnummer: 21481

Koppelbus LC duplex singlemode

CP.BOX LEEG 12V GLASVEZEL SNAP IN WIT | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22552

Glasvezel zone-distributionbox 12V snap-in wit serie Lanmark type N521.630

KOPP SC DUP SM BL | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23105

Lanmark-of SC-duplex koppelbus singlemode type N205.158

WALL MOUNT SPLICE BOX | Commscope

Artikelnummer: 23602

Wall mount splice box, type BUDI-M-TA-A

SEAL KIT VOOR 24V 5MM | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23635

Seal kit voor 24 tubes 5 mm type CS3620-000

KOPP LC DUP SM SNAP IN | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23788

Lanmark-of LC duplex snap-in adaptor Singlemode, type N205.627

KOPP LC DUP MM SNAP IN AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23789

Lanmark-of LC duplex snap-in adaptor multimode, kleur aqua, type N205.617

KOPP QUAD LC-SC DUP SM | Eszet Data

Artikelnummer: 23820

Koppelbus quad LC-SC duplex singlemode

KOPP SC DUP MM SNAP IN AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 24015

Lanmark-of SC duplex snap-in adaptor multimode, type N205.619

ADAPTERPLATE 12V SC MM AQUA | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25668

Adapterplaat 6xSC-duplex multimode, aqua type N205.ASC12MMA

ADAPTERPLATE 12V SC SM BLAUW | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25669

Adapterplaat 6xSC-duplex single mode, blauw type N205.ASC12SMB

SC/ST CLEANING TOOL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25702

Lanmark-of SC/ST cleaning tool type N890.121

CONN LC MM 900 AQUA (STUKS) | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30759

Lanmark-of LC connector multimode anaerobic 900UM, type N205.630

CONN SC MM 900/2,8 | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30813

Lanmark-of SC connector multimode anaerobic 900UM & 2.8mm, type 205.120

LASBESCHERMER HEATSHRINK 45 | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30874

Lanmark-of spliceprotector heat shrink (zakje 100 stuks) type N890.021

LASBESCHERMER ALUMINIUM 150 | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 30875

Lanmark-of spliceprotector ant (150 sts) type N890.003

KOPP SC DUP SM SNAP IN BLAUW | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30882

Lanmark-of 2 SC snap-in adaptor Singlemode, type N205.624

CONN SC SM 900 BLAUW (BULK) | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31123

Lanmark-of SC connector singlemode anaerobic 900┬Ám, (100 stuks) type 205.645BULK

LC CLEANING TOOL | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31210

Lanmark-of LC cleaning tool type N890.122

KOPP SC/APC DUP SM SNAP IN GROEN | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31400

Lanmark-of SC/APC snap-in adaptor single-mode, type N205.625

KOPP SC SIM SM SNAP IN BLAUW | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 31758

Lanmark-of 2SC snap-in adaptor Singlemode, type N205.623

KOPP SC DUP MM AQUA | Commscope

Artikelnummer: A2-5502776-6

Adapter SC duplex mm type 2-5502776-6

CONN SC SIM LIGHTCRIMP | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5503692-1

Lightkrimp SC simplex connector multi-mode type 5503692-1

CONN SC SIM MM EPOXY | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5503948-5

SC epoxy connector multimode simplex type 5503948-5

SC(MTR) -LC(NETW) TESTKIT OM2 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6695241-3

Powermeter launch lead kit SC/PC (meterzijde) naar LC/PC (netwerkzijde) type 6695241-3

LASHOUDER 6-VOUDIG SRH6 | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 08400221

Lashouder 6-voudig type SRH 6

KOPP LC DUP SM | Commscope

Artikelnummer: 23151

LC koppelstuk duplex type LC/UPC OC-ADP-L1-L1-NFCS-(24)

LASHOUDER | Cellpack

Artikelnummer: 12170

Lashouder

KOPP LC/APC DUP SM SNAP IN | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 100678

Lanmark-of 2LC/APC snap-in adaptor singlemode, type N205.628