Zoek in resultaten

Merk

 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 

Type vezel

 
 
 

Kleur

 
 
 
 

Kabeltype

 

Type

 

Brandvertraging

 

Adertype

 
 

Mantelkleur

 
 
 

Connectortype

 
 

Knikbeschermingstule

 
 
 

Aantal vezels

 
 

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 
 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2

205 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel glasvezel

DUP6 SC-SC 1,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5349578-1

AMP duplex glasvezelpatchkabel 62,5/125, aan beide zijden voorzien van een SC connector lengte 1,0 meter type 5349578-1

SECURE LOCK LC PK OM3 2,0 ZWARTE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31873

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 aqua black-boot, lang 2,0 meter type N124.C5KKA020A

DUP OM3 SC-SC 2,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410264

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM3 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 LC-LC 2,0 AQUA RUGGEDISED | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410283

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 2m Aqua

DUP9 LC-LC 25,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410294

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 25m Yellow

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 10,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410241

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DSC/UPC SM LSZH 10m Yellow

PIG OM4 SC 2,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A2160043-2

SC-Pigtail OM4 900┬Ám lengte 2 meter Type 2160043-2

SECURE LOCK LC PK OM3 3,0 RODE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410319

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 Red Boot 3m Aqua

MTP-PRO FEM-FEM PK OM3 LSZH 18M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 104115

Patchkabel OM3 LSZH aan beide zijden voorzien van een female MTP-PRO connector kleur aqua lengte 18 meter fabrikaat Nexans type N125.5GGA18

DUP OM4 LC-LC 5,0 AQUA LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410217

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 5,0 meter aqua, type N122.7UUA5

SIM9 LC-LC 25,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410306

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 25m Yellow

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 3,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410243

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 3m Yellow

PIG9 LC 1,0 TUNED | Commscope

Artikelnummer: A6536880-1

LC pigtail 9/125 tuned lengte 1,0 meter type 6536880-1

DUP OM3 SC-SC 5,0 AQUA | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6536464-5

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM3 aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 5,0 meter type 6536464-5

DUP OM3 SC-SC 5,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410266

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM3 LSZH 5m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQUA | Commscope

Artikelnummer: A1-2160046-0

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 10,0 meter type 1-2160046-0

DUP9 LC-SC 3,0 | Commscope

Artikelnummer: A6536508-3

Duplex glasvezelpatchsnoer 9/125 aan een zijde voorzien van LC connectoren, en aan de andere zijde voorzien van SC connectoren lengte 3,0 meter type 6536508-3

SIM9 LC-LC 1,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410298

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 1m Yellow

PIG OM3 SC 2,0 EASY STRIP | Commscope

Artikelnummer: A6536561-2

SC pigtail xg OM3 easy strip lengte 2,0 meter type 6536561-2

PIG9 SC/UPC 1,0 MS LSZH GE BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410175

Pigtail SC/UPC 9/125 Maxistrip Bend-insensitive vezel, LSZH, kleur geel lengte: 1,0meter Type N121.4MCY

SECURE LOCK LC PK OM3 3,0 ZWARTE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31874

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 aqua black-boot, lang 3,0 meter type N124.C5KKA030A

DUP OM3 LC-LC 40,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410262

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 40m Aqua

DUP OM4 LC-LC 5,0 AQUA RUGGEDISED | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410284

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 5m Aqua

DUP9 LC-LC 20,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410293

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 20m Yellow

DUP9 LC/APC-LC/APC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410253

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/APC-DLC/APC SM LSZH 2m Yellow

PIG OM4 LC 1,0 MS LSZH AQ BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101699

Lanmark-OF pigtail LC OM4 maxistrip LSZH 50/125 1,0 meter aqua, type N121.7MLA

DUP5 SC-SC 10,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A1-5349565-0

Duplex glasvezelpatchkabel 50/125, aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 10,0 meter

SECURE LOCK LC PK OM3 1,0 RODE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410317

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 Red Boot 1m Aqua

MTP-PRO FEM-FEM PK OM3 LSZH 17M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 104114

Patchkabel OM3 LSZH aan beide zijden voorzien van een female MTP-PRO connector kleur aqua lengte 17 meter fabrikaat Nexans type N125.5GGA17

DUP OM4 LC-LC 2,0 AQUA LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410215

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 2,0 meter aqua, type N122.7UUA2

DUP9 LC-LC 30,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410295

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 30m Yellow

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 7,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410245

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 7m Yellow

PIG9 LC 2,0 TUNED | Commscope

Artikelnummer: A6536880-2

LC pigtail 9/125 tuned lengte 2,0 meter type 6536880-2

DUP OM3 SC-SC 6,0 AQUA | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6536464-6

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM3 aan beide zijden voorzien van SC connectoren. lengte 6,0 meter type 6536464-6

DUP OM3 SC-SC 10,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410268

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM3 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 LC-LC 1,0 AQUA | Commscope

Artikelnummer: A2160046-1

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 1,0 meter type 2160046-1

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 5,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 101697

Duplex glasvezelpatchkabel 9/125 DLC/UPC-DLC/UPC High density Slimflex kleur geel, lang 5,0 meter, LSZH serie: Lanmark type N122.4LLY5

DUP9 LC/APC-LC/UPC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410252

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/APC-DLC/UPC SM LSZH 2m Yellow

PIG OM3 LC 1,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6536966-1

AMP pigtail 50/125 LC 10 gbit xg lengte 1,0 meter type 6536966-1

PIG9 LC/APC 1,0 MS LSZH GE BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410177

LANmark-OF Pigtail LC/APC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m Yellow

SECURE LOCK LC PK OM3 5,0 ZWARTE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31875

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 aqua black-boot, lang 5,0 meter type N124.C5KKA050A

DUP OM3 SC-SC 7,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410267

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM3 LSZH 7m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQUA RUGGEDISED | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410285

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 10m Aqua

SIM9 LC-LC 30,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410307

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 30m Yellow

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 3,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410238

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DSC/UPC SM LSZH 3m Yellow

PIG OM4 LC 1,0 TB BI (SET 12) | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410195

LANmark-OF Pigtail LC OM4 Tight Buffer LSZH 50/125 1m 12 Colours

DUP5 SC-SC 1,0 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A5349565-1

Duplex glasvezelpatchkabel 50/125, aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 1,0 meter type 5349565-1

SECURE LOCK LC PK OM3 2,0 RODE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410318

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 Red Boot 2m Aqua

MTP-PRO FEM-FEM PK OM3 LSZH 16M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 104113

Patchkabel OM3 LSZH aan beide zijden voorzien van een female MTP-PRO connector kleur aqua lengte 16 meter fabrikaat Nexans type N125.5GGA16

DUP9 SC-SC 2,0 GE | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30880

Lanmark-OF duplex patchkabel SC-SC 9/125 LSZH 2,0 meter geel, type N123.4CCY2