Zoek in resultaten

Merk

 
 
 

Categorie

 

Type vezel

 

Kabeltype

 
 

Mantelkleur

 
 
 

Knikbeschermingstule

 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 
 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 
 

Brandvertraging

 

Aantal vezels

 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

264 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel OM1 62,5/125

DUP6 SC-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 10261

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - SC lengte 0,5 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10322

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 2,0 meter

DUP6 LC-MTRJ 0,3 | Eszet Data

Artikelnummer: 10540

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - MT-RJ lengte 0,3 meter

DUP6 LC-MTRJ 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10541

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - MT-RJ lengte 1,0 meter

DUP6 LC-SC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10610

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 5,0 meter

DUP6 MTRJ-ST 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10651

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - ST lengte 20,0 meter

DUP6 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10652

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP6 LC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10761

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC kleur oranje lengte 1,0 meter

DUP6 ST-ST 100,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10861

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 100,0 meter

DUP6 MTRJ-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11178

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - ST lengte 15,0 meter

DUP6 LC-ST 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11260

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 3,0 meter

DUP6 LC-MTRJ 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11517

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - MT-RJ lengte 2,0 meter

DUP6 MTRJ-SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11554

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - SC lengte 2,0 meter

DUP6 SC-SC 16,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11556

Duplex patchkabel 62,5/125 SC - SC lengte 16,0 meter

DUP6 LC-ST 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11679

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 6,0 meter

DUP6 LC-SC 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11722

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 6,0 meter

DUP6 MTRJ-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11785

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - ST lengte 10,0 meter

DUP6 ST-ST 40,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12057

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 40,0 meter

DUP6 MTRJ-ST 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12111

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - ST lengte 7,0 meter

DUP6 MTRJ-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12112

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - ST lengte 1,5 meter

DUP6 LC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12113

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 2,0 meter

SIM6 ST-ST 50,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12163

Simplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 50,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12325

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 25,0 meter

DUP6 LC-LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12327

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 2,0 meter

DUP6 LC-LC 4,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12328

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 4,0 meter

DUP6 LC-LC 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12329

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 6,0 meter

DUP6 LC-LC 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12330

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 7,0 meter

DUP6 LC-MTRJ 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12333

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - MT-RJ lengte 3,0 meter

DUP6 LC-SC 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12334

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 10,0 meter

DUP6 LC-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12335

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 15,0 meter

DUP6 LC-ST 4,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12336

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 4,0 meter

DUP6 LC-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12337

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 5,0 meter

DUP6 LC-ST 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12338

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 7,0 meter

DUP6 LC-ST 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12339

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 8,0 meter

DUP6 LC-ST 9,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12340

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - ST lengte 9,0 meter

DUP6 SC-ST 22,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12369

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - SC lengte 22,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 26,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12398

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 26,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 27,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12399

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 27,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 28,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12400

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 28,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 30,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12401

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 30,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 31,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12402

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 31,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 32,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12403

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 32,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 33,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12404

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 33,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 34,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12405

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 34,0 meter

DUP6 MTRJ-MTRJ 36,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12406

Duplex patchkabel 62,5/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 36,0 meter

DUP6 SMA-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12414

Duplex patchkabel 62,5/125 SMA - ST lengte 1,5 meter

DUP6 LC-LC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12433

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 15,0 meter

DUP6 SMA-ST 2,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12448

Duplex patchkabel 62,5/125 SMA - ST lengte 2,5 meter

DUP6 ST-ST 250,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12494

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 250,0 meter

DUP6 ST-ST 250,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 12500

Duplex patchkabel 62,5/125 flat oval ST - ST lengte 250,0 meter