Zoek in resultaten

Merk

 
 

Categorie

 

Type vezel

 

Kabeltype

 
 

Mantelkleur

 
 
 

Knikbeschermingstule

 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 
 

Brandvertraging

 

Aantal vezels

 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

171 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel OM2 50/125

DUP5 MTRJ-SC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10537

Duplex patchkabel 50/125 MT-RJ - SC lengte 5,0 meter

DUP5 MTRJ-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10538

Duplex patchkabel 50/125 MT-RJ - ST lengte 5,0 meter

DUP5 LC-MTRJ 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10539

Duplex patchkabel 50/125 LC - MT-RJ lengte 1,0 meter

DUP5 LC-LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10612

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 2,0 meter

DUP5 LC-LC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 10614

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP5 LC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 10697

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

SIM5 SC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10858

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 2,0 meter lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 10993

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 0,5 meter

DUP5 SC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11057

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

DUP5 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11149

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11218

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 2,0 meter

DUP5 LC-LC 2,0 CROSS | Eszet Data

Artikelnummer: 11219

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 2,0 meter CROSSKABEL

DUP5 SC-SC 3,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11234

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 3,5 meter

DUP5 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11271

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-MTRJ 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11279

Duplex patchkabel 50/125 LC - MT-RJ lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 5,0 BLAUW | Eszet Data

Artikelnummer: 11902

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 5,0 meter, kleur blauw

DUP5 LC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12194

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 2,0 meter

DUP5 MTRJ-MTRJ 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12353

Duplex patchkabel 50/125 MT-RJ - MT-RJ lengte 0,5 meter

DUP5 MTRJ-SC 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12420

Duplex patchkabel 50/125 MT-RJ - SC lengte 1,5 meter

DUP5 SC-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12438

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

DUP5 LC-LC 15,0 ZIPCORD | Eszet Data

Artikelnummer: 12845

Duplex patchkabel 50/125 zipcord LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13040

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 10,0 meter

SIM5 LC-SC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13127

Simplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 20,0 meter

DUP5 FC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13489

Duplex patchkabel 50/125 FC - SC lengte 1,0 meter

DUP5 LC-LC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 13587

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 0,5 meter

DUP5 LC-LC 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14076

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 7,0 meter

DUP5 LC-ST 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14199

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 1,0 meter

DUP5 LC-LC 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14234

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 13,0 meter

DUP5 SC-SC 2,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14250

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14251

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP5 SC-SC 20,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14252

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 20,0 meter

DUP5 SC-SC 25,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14253

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 25,0 meter

DUP5 SC-SC 30,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14254

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 30,0 meter

DUP5 LC-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14325

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 5,0 meter

DUP5 LC-MTRJ 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14636

Duplex patchkabel 50/125 LC - MT-RJ lengte 3,0 meter

DUP5 LC-LC 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 14963

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 1,5 meter

DUP5 LC-LC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20213

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-LC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20214

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 20,0 meter

DUP5 LC-LC 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20215

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 25,0 meter

DUP5 LC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 20559

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 1,5 meter

DUP5 SC-SC 40,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 20635

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 40,0 meter

DUP5 FSMA-ST 63,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21445

Duplex patchkabel 50/125 FSMA - ST lengte 63,0 meter

SIM5 SC-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21680

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 10,0 meter

SIM5 ST-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21681

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 10,0 meter

SIM5 ST-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21682

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 15,0 meter

SIM5 ST-ST 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21683

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 20,0 meter

SIM5 SC-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21770

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 15,0 meter

DUP5 SC-ST 15,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21846

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST (met fixatieclips) lengte 15,0 meter

DUP5 SC-SC 1,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21851

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 1,0 meter

DUP5 SC-SC 15,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21935

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 15,0 meter