Zoek in resultaten

Merk

 
 

Categorie

 

Type vezel

 

Kabeltype

 
 

Mantelkleur

 
 
 

Knikbeschermingstule

 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 

Brandvertraging

 

Aantal vezels

 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

152 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel OM2 50/125

DUP5 LC-LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10612

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 2,0 meter

DUP5 LC-LC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 10614

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP5 LC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 10697

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

SIM5 SC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10858

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 2,0 meter lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 10993

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 0,5 meter

DUP5 SC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11057

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

DUP5 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11149

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11218

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 3,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11234

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 3,5 meter

DUP5 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11271

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 SC-SC 5,0 BLAUW | Eszet Data

Artikelnummer: 11902

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC lengte 5,0 meter, kleur blauw

DUP5 LC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12194

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 2,0 meter

DUP5 SC-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 12438

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

DUP5 LC-LC 15,0 ZIPCORD | Eszet Data

Artikelnummer: 12845

Duplex patchkabel 50/125 zipcord LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13040

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 10,0 meter

SIM5 LC-SC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13127

Simplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 20,0 meter

DUP5 LC-LC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 13587

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 0,5 meter

DUP5 LC-LC 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14076

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 7,0 meter

DUP5 LC-ST 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14199

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 1,0 meter

DUP5 SC-SC 2,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14250

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 2,0 meter

DUP5 SC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14251

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

DUP5 SC-SC 20,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14252

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 20,0 meter

DUP5 SC-SC 25,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14253

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 25,0 meter

DUP5 SC-SC 30,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 14254

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 30,0 meter

DUP5 LC-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 14325

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 5,0 meter

DUP5 LC-LC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20213

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-LC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20214

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 20,0 meter

DUP5 LC-LC 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 20215

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 25,0 meter

DUP5 LC-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 20559

Duplex patchkabel 50/125 LC - ST lengte 1,5 meter

DUP5 SC-SC 40,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 20635

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 40,0 meter

SIM5 SC-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21680

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 10,0 meter

SIM5 ST-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21681

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 10,0 meter

SIM5 ST-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21682

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 15,0 meter

SIM5 ST-ST 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21683

Simplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 20,0 meter

SIM5 SC-ST 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 21770

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 15,0 meter

DUP5 SC-ST 15,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21846

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST (met fixatieclips) lengte 15,0 meter

DUP5 SC-SC 1,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21851

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 1,0 meter

DUP5 SC-SC 15,0 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 21935

Duplex patchkabel 50/125 SC - SC (met fixatieclips) lengte 15,0 meter

DUP5 LC-LC 7,5 + FIXATIECLIPS | Eszet Data

Artikelnummer: 22188

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC (met fixatieclips) lengte 7,5 meter

DUP5 LC-LC 90,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22779

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 90,0 meter

DUP5 LC-LC 35,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22849

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 35,0 meter

DUP5 LC-LC 5,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22851

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-LC 15,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22852

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 LC-LC 25,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22853

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 25,0 meter

DUP5 LC-LC 30,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22854

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 30,0 meter

DUP5 LC-LC 40,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22855

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 40,0 meter

DUP5 LC-LC 45,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22856

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 45,0 meter

DUP5 LC-LC 50,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22857

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 50,0 meter

DUP5 LC-LC 55,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22858

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 55,0 meter

DUP5 LC-LC 60,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22859

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 60,0 meter