Actieve filters: Categorie: Glasvezel OM2 50/125

5 producten gevonden

DUP5 LC-LC 4,0 | Eszet Data

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 102392

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 4,0 meter

SC(MTR) -LC(NETW) TESTKIT OM2 | Commscope

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: A6695241-3

Powermeter launch lead kit SC/PC (meterzijde) naar LC/PC (netwerkzijde) type 6695241-3

BLOWN CABLE 12X50/125 (1x12V) | Nexans

Artikelnummer: 25716

Compact glasvezelkabel 50/125 OM2 12 vezels(1x12V) groene buitenmantel, B-LITE green SP1089

BLOWN CABLE 24X50/125 (3x8V) | Nexans

Artikelnummer: 22778

Compact glasvezelkabel 50/125 OM2 24 vezels (3x8V) groene buitenmantel, B-LITE green sp1101

Geen foto beschikbaar
MICROCABLE 4V 50/125 | Emtelle

Artikelnummer: 21346

Microcable fu 4FU mm 50/125 OM2 4-voudig type 7577