Zoek in resultaten

Merk

 
 
 

Categorie

 

Type vezel

 
 

Kabeltype

 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 

Brandvertraging

 

Knikbeschermingstule

 

Mantelkleur

 

Aantal vezels

 
 

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2

38 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel OM4 50/125

DUP OM4 LC-LC 30,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 24454

Duplex patchkabel OM4, aqua LC - LC lengte 30,0 meter

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQ | Eszet Data

Artikelnummer: 25481

Duplex patchkabel OM4, aqua LC - LC lengte 10,0 meter

DUP OM4 LC-SC 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 25482

Duplex patchkabel OM4, aqua LC - SC lengte 10,0 meter

DUP OM4 LC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 25541

Duplex patchkabel OM4, aqua LC - SC lengte 15,0 meter

DUP OM4 LC-LC 10,0 | Commscope

Artikelnummer: A1-2160046-0

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 10,0 meter type 1-2160046-0

DUP OM4 LC-LC 1,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160046-1

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 1,0 meter type 2160046-1

DUP OM4 LC-LC 2,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160046-2

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 2,0 meter type 2160046-2

DUP OM4 LC-LC 3,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160046-3

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 3,0 meter type 2160046-3

DUP OM4 LC-LC 5,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160046-5

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van LC connectoren lengte 5,0 meter type 2160046-5

DUP OM4 SC-SC 1,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160047-1

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 1,0 meter type 2160047-1

DUP OM4 SC-SC 2,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160047-2

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 2,0 meter type 2160047-2

DUP OM4 SC-SC 3,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160047-3

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 3,0 meter type 2160047-3

DUP OM4 SC-SC 5,0 | Commscope

Artikelnummer: A2160047-5

AMP duplex glasvezelpatchkabel 50/125 xg OM4 aan beide zijden voorzien van SC connectoren lengte 5,0 meter type 2160047-5

MPO/F-MPO/F OM4 12V 7 FLIPPED | Commscope

Artikelnummer: A2160194-7

MPO kabel 12-voudig OM4 10Gb/s Female/Female - flipped B-wiring lengte 7,0 meter type 2160194-7

DUP OM4 LC-LC 10,0 VI | Eszet Data

Artikelnummer: 27546

Duplex patchkabel OM4, erika violet LC - LC lengte 10,0 meter

DUP OM4 LC-ST 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 101835

Duplex patchkabel OM4 LSZH, erica violet LC - ST lengte 3,0 meter

DUP OM4 LC-LC 1,0 AQ LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 101883

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 1,0 meter aqua, type N122.7UUA1

LM-OF Uni PT OM4x12 LC-LC pulleye one side LSZH Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410451

LANmark-OF Universal Pre-Term OM4 x12 LC(900um)- LC(900um) pull eye one side 0m LSZH Aqua

LM-OF Rug. PK Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 2m Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410283

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 2m Aqua

LM-OF Rug. PK Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 5m Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410284

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 5m Aqua

LM-OF Rug. PK Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 10m Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410285

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM4 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 SC-SC LSZH SLIMF 10M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410279

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM4 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 SC-LC LSZH SLIMF 2M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410274

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM4 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 SC-SC LSZH SLIMF 2M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410277

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM4 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 SC-LC LSZH SLIMF 5M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410275

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM4 LSZH 5m Aqua

DUP OM4 SC-SC LSZH SLIMF 5M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410278

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM4 LSZH 5m Aqua

DUP OM4 SC-LC LSZH SLIMF 10M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410276

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM4 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 MTP FEM-FEM LSZH 5M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410227

LANmark-OF Patch Cord Female MTP - Female MTP OM4 LSZH 5m Aqua

DUP OM4 MTP FEM-FEM LSZH 1M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410224

LANmark-OF Patch Cord Female MTP - Female MTP OM4 LSZH 1m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQ LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410218

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 10,0 meter aqua, type N122.7UUA10

DUP OM4 LC-LC 3,0 AQ LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410216

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 3,0 meter aqua, type N122.7UUA3

DUP OM4 LC-LC 5,0 AQ LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410217

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 5,0 meter aqua, type N122.7UUA5

DUP OM4 LC-LC 2,0 AQ LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410215

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 2,0 meter aqua, type N122.7UUA2

DUP OM4 MTP FEM-FEM LSZH 2M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410225

LANmark-OF Patch Cord Female MTP - Female MTP OM4 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 MTP FEM-FEM LSZH 10M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410228

LANmark-OF Patch Cord Female MTP - Female MTP OM4 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 MTP FEM-FEM LSZH 3M AQ | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410226

LANmark-OF Patch Cord Female MTP - Female MTP OM4 LSZH 3m Aqua

LM-OF Uni PT OM4x24 LC-LC pulleye 15 LSZH Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 103688

LANmark-OF Universal Pre-Term OM4 x24 LC(900um)- LC(900um) pull eye one side 15m LSZH Aqua type N157.T24LLA015A

LM-OF Uni PT OM4x24 LC-LC pulleye 98 LSZH Aq | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 103686

LANmark-OF Universal Pre-Term OM4 x24 LC(900um)- LC(900um) pull eye one side 98m LSZH Aqua type N157.T24LLA098A