Zoek in resultaten

Merk

 
 
 

Categorie

 
 

Type vezel

 

Kabeltype

 
 

Mantelkleur

 
 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 
 
 
 

Knikbeschermingstule

 

Brandvertraging

 

Aantal vezels

 
 

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2

291 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel OS2 9/125

DUP9 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10323

Duplex patchkabel 9/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP9 ST-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10615

Duplex patchkabel 9/125 ST - ST lengte 5,0 meter

DUP9 LC-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10618

Duplex patchkabel 9/125 LC - ST lengte 5,0 meter

DUP9 SC/APC-SC/APC 9GR 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10629

Duplex patchkabel 9/125 SC/APC - SC/APC 9 graden lengte 3,0 meter

DUP9 E2000/APC8-SC/UPC 2,0 LSZH GEEL | Eszet Data

Artikelnummer: 10739

Duplex patchkabel 9/125 E2000/APC - SC/PC lengte 2,0 meter

DUP9 LC-SC 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10785

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 3,0 meter

DUP9 LC-SC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11217

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 5,0 meter

DUP9 SC-ST 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11475

Duplex patchkabel 9/125 SC - ST lengte 0,5 meter

SIM9 SC/APC9 -SC/APC9 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11634

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 8,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11635

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 10,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11636

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 13,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11637

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 15,0 meter

SIM9 SC/APC9-SC/APC9 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11638

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - SC/APC 9 graden lengte 20,0 meter

SIM9 LC-SC/APC9 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11649

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - LC lengte 10,0 meter

SIM9 FC-SC/APC9 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11650

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - FC/PC lengte 13,0 meter

SIM9 FC-SC/APC9 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11651

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC 9 graden - FC/PC lengte 15,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 29,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11723

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 29,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 14,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11724

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 14,0 meter

SIM9 LC-SC/APC8 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11725

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 15,0 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 25,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11726

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 25,0 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 26,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11727

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 26,0 meter

SIM9 FC-FC 12,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11732

Simplex patchkabel 9/125 FC - FC lengte 12,0 meter

DUP9 LC-SC 2,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11747

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/PC lengte 2,5 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 12,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11839

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 12,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 13,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11840

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 13,0 meter

DUP9 SC-SC/APC 8GR 24,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11841

Duplex patchkabel 9/125 SC/PC - SC/APC 8 graden lengte 24,0 meter

SIM9 LC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11852

Simplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 1,0 meter

SIM9 LC-LC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11853

Simplex patchkabel 9/125 LC/PC - LC/PC lengte 1,0 meter

DUP9 LC-LC 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11854

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 3,0 meter

DUP9 LC-LC 2,0 GE | Eszet Data

Artikelnummer: 11855

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 2,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11856

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 15,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 17,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11857

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 17,0 meter

DUP9 LC-LC 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11858

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 6,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 19,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11859

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 19,5 meter

SIM9 SC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11860

Simplex patchkabel 9/125 SC/PC - SC/PC lengte 1,0 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 19,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11861

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 19,5 meter

SIM9 SC-SC/APC 8GR 17,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11862

Simplex patchkabel 9/125 SC - SC/APC 8 graden lengte 17,0 meter

DUP9 FC/APC 8GR - LC 14,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11863

Duplex patchkabel 9/125 FC/APC 8 graden - LC lengte 14,5 meter

DUP9 FC/APC 8GR - LC 20,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11864

Duplex patchkabel 9/125 FC/APC 8 graden - LC lengte 20,0 meter

DUP9 LC-SC/APC 8GR 10,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 11865

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/APC 8 graden lengte 10,5 meter

SIM9 FC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11866

Simplex patchkabel 9/125 FC - SC lengte 1,0 meter

DUP9 LC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11952

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/PC lengte 1,0 meter

SIM9 SC/APC-SC 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12205

Simplex patchkabel 9/125 SC/APC - SC /PC lengte 8,0 meter

SIM9 FC- SC/APC 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12206

Simplex patchkabel 9/125 FC - FC/APC lengte 8,0 meter

DUP9 LC-LC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12234

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 1,0 meter

DUP9 LC-LC 4,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12341

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 4,0 meter

DUP9 LC-LC 7,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12342

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 7,0 meter

DUP9 LC-LC 8,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12343

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 8,0 meter

DUP9 LC-LC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12464

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 15,0 meter

DUP9 SC/APC-SC/APC 9GR 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12533

Duplex patchkabel 9/125 SC/APC - SC/APC 9 graden lengte 5,0 meter