Actieve filters: Categorie: Legrand

2134 producten gevonden

Mosaic 1xRJ45 UTP LCS2 cat6 1m | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L076561

Mosaic Connector Cat6 UTP RJ45 1 module wit. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is.

LCS3 Blindmod voor Mod Glaspaneel | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032129

LCS3 Blindmodule voor modulair glasvezelpaneel

LCS3 Module voor 6 LC MM conn | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032123

LCS3 Module voor 6 LC multimode connectoren

LCS3 invoer achter Mod Glaspan | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032128

LCS3 invoer accessoire achterzijde modulair glasvezelpaneel

LCS3 Leeg Mod Glaspan tbv 4 blok | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032100

LCS3 Leeg Modulair Glasvezelpaneel 1HE tbv 4stuks cassetteblok glasvezel

FO TB OM3 12VV LC-LC 100m in ex | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L8192000

Voorgemonteerde Tight Buffer kabel OM3 - 12 vezels LC-LC 100 meter int.ext

19 Inch PDU vert 16xC13 + 6xC19 | Legrand

Artikelnummer: L046584

19 Inch PDU enkelfasig verticaal - incl. 16 contactdozen C13 + 6 contactdozen C19, met steker 32A CEE 2P +A en 3 meter snoer 2,5mm². Afm.HxBxD=1720x55x50mm, hartafstand 1838mm. Incl.schroeven. Iedere groep is beveiligd met een 16A automaat.

19inch Frame los 12HE | Legrand

Artikelnummer: L046228

Muurframe voor waterdichte wandkasten - Muurchassis 12HE - 19inch

19inch Frame los 16HE | Legrand

Artikelnummer: L046229

Muurframe voor waterdichte wandkasten - Muurchassis 16HE - 19inch

19inch Frame los 6HE | Legrand

Artikelnummer: L046227

Muurframe voor waterdichte wandkasten - Muurchassis 6HE - 19inch

19inch Kast lichtset 8W 1HE | Legrand

Artikelnummer: L046485

Verlichtingsset voor in LCS² kast 230Vac 8W 1HE.

19inch paneel high dens. leeg | Legrand

Artikelnummer: L033550

19 inch paneel high density leeg

19inch Rangeerpan 2as PE 1HE | Legrand

Artikelnummer: L046522

19inch Rangeerpaneel 2 assen metaal 1HE Zwart RAL9005. Voor het geleiden van patchkabels. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. Horizontale geleiding van links naar rechts en van voor naar achter.

19inch Rangeerpan 2as PE 2HE | Legrand

Artikelnummer: L046523

19inch Rangeerpaneel 2 assen metaal 2HE Zwart RAL9005. Voor het geleiden van patchkabels. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. Horizontale geleiding van links naar rechts en van voor naar achter.

Aanzetbocht univ. P31 H60 R9010 | Legrand

Artikelnummer: L345173

Aanzetbocht universeel P31 H60 RAL9010

Aanzetbocht universeel P31 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341173

Aanzetbocht universeel P31 H60 Sdz. Bevestigen met 2x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200.

Aardconnector BLT 6/16 koper | Legrand

Artikelnummer: LCM585357

Aardconnector BLT 6/16 koper

Aardconnector BLT 6/35 koper | Legrand

Artikelnummer: LCM585367

Aardconnector BLT 6/35 koper

Aardconnector BLT 6/50 koper | Legrand

Artikelnummer: LCM585377

Aardconnector BLT 6/50 koper

Aarddraad set | Legrand

Artikelnummer: L351499

Aarddraad set lengte 300mm voor GWO 6

Adapter 3 modules GWO 6 ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351069

Adapter 3 modules GWO 6 ID-1. Geschikt voor inbouw in wandgoot GWO 6, CL-1 colonnettes.

Adapter 6 modules GWO 6 ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351109

Adapter 4 of 6 modules GWO 6 ID-1.

ADAPTERPLATE 4V POE MIDSPAN | Legrand

Artikelnummer: L033501

Connectorblok 4 ingangen/uitgangen. Power over Ethernet Midspan Injector. IEEE 802.3af. Maakt de voeding van 4 Wi-Fi acces-points mogelijk. Wordt rechtstreeks op verdeelpaneel ref.nr.033590 vastgeklikt.

ADAPTERPLATE 6V C5E FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033555

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e FTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

ADAPTERPLATE 6V C5E UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033554

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e UTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

ADAPTERPLATE 6V C6 FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033565

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 FTP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6 STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033566

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 STP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6 UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033564

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 UTP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6A STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033576

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45 met metalen afscherming. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

ADAPTERPLATE 6V C6A UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033577

Connectorblok incl 6xRJ UTP Cat.6A

ADAPTERPLATE 6V F-CONNECTOR LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033534

Connectorblok/Videoverdeelblok met 6 F-connectoren. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

ADAPTERPLATE 6V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033518

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V LC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033513

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033517

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033512

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V ST MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033516

Connectorblok glasvezel 6 connectoren ST Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 6 stuks ST simplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V LC-D | Legrand

Artikelnummer: L033505

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xSX. LC duplex MM IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V RJ45 | Legrand

Artikelnummer: L033502

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xRJ45 cascade IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

ADAPTERPLATE 12V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033519

Connectorblok glasvezel 12 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC quad coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 12V TELEFONIE LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033533

Connectorblok met 12 connectoren Telefonie RJ45 8(4) pen 3-6/4-5. Vast te klikken op de uit te rusten panelen. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap. Oplossing om de inkomende telefoonlijnen te beheren voor de verdeling naar de eindcontactdozen.

ADAPTERPLATE BLIND LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033591

Connectorblok blindplaat voor leeg patchpaneel 19inch paneel LCS². Toebehoren voor glasvezel verdeelschuif.

AFDEKPLAAT VOOR LCS3 ANGLED PATCHPANEEL | Legrand

Artikelnummer: L033758

LCS3 Deksel voor LCS3 Angled Patchpaneel

Afdekraam 2 modules ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351049

Afdekraam 2 modules ID-1. Geschikt voor inbouw in energiezuilen met ref.nr.8505326, voor CL-1 colonnettes en wandgoot GWO 6 met ref.nr.351069.

Afdekraam 3 modules ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351059

Afdekraam 3 modules ID-1. Geschikt voor inbouw in energiezuilen met ref.nr.8505326, voor CL-1 colonnettes en wandgoot GWO 6 met ref.nr.351069.

Afdekraam 4 modules ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351089

Afdekraam 4 modules ID-1. Geschikt voor inbouw in energiezuilen met ref.nr.8505328, voor CL-1 colonnettes en wandgoot GWO 6 met ref.nr.351109.

Afdekraam 6 modules ID-1 | Legrand

Artikelnummer: L351099

Afdekraam 6 modules ID-1. Geschikt voor inbouw in energiezuilen met ref.nr.8505328, voor CL-1 colonnettes en wandgoot GWO 6 met ref.nr.351109.

Afschermstrip zwart rol 5 mtr | Legrand

Artikelnummer: LCM522354

Afschermstrip kabelgoot/draadgoot zwart, rol 5 meter, vinyl

Aftakstuk menie B100 H30 | Legrand

Artikelnummer: L0521-0100

Aftakstuk menie B100 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100.

Aftakstuk menie B150 H30 | Legrand

Artikelnummer: L0521-0150

Aftakstuk menie B150 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100.

Aftakstuk menie B200 H30 | Legrand

Artikelnummer: L0521-0200

Aftakstuk menie B200 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100.