Actieve filters: Categorie: Datanetwerken

507 producten gevonden

LCS3 Blindmod voor Mod Glaspaneel | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032129

LCS3 Blindmodule voor modulair glasvezelpaneel

LCS3 Module voor 6 LC MM conn | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032123

LCS3 Module voor 6 LC multimode connectoren

LCS3 invoer achter Mod Glaspan | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032128

LCS3 invoer accessoire achterzijde modulair glasvezelpaneel

LCS3 Leeg Mod Glaspan tbv 4 blok | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L032100

LCS3 Leeg Modulair Glasvezelpaneel 1HE tbv 4stuks cassetteblok glasvezel

FO TB OM3 12VV LC-LC 100m in ex | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L8192000

Voorgemonteerde Tight Buffer kabel OM3 - 12 vezels LC-LC 100 meter int.ext

19 Inch PDU vert 16xC13 + 6xC19 | Legrand

Artikelnummer: L046584

19 Inch PDU enkelfasig verticaal - incl. 16 contactdozen C13 + 6 contactdozen C19, met steker 32A CEE 2P +A en 3 meter snoer 2,5mm². Afm.HxBxD=1720x55x50mm, hartafstand 1838mm. Incl.schroeven. Iedere groep is beveiligd met een 16A automaat.

19inch Kast lichtset 8W 1HE | Legrand

Artikelnummer: L046485

Verlichtingsset voor in LCS² kast 230Vac 8W 1HE.

19inch paneel high dens. leeg | Legrand

Artikelnummer: L033550

19 inch paneel high density leeg

19inch Rangeerpan 2as PE 1HE | Legrand

Artikelnummer: L046522

19inch Rangeerpaneel 2 assen metaal 1HE Zwart RAL9005. Voor het geleiden van patchkabels. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. Horizontale geleiding van links naar rechts en van voor naar achter.

19inch Rangeerpan 2as PE 2HE | Legrand

Artikelnummer: L046523

19inch Rangeerpaneel 2 assen metaal 2HE Zwart RAL9005. Voor het geleiden van patchkabels. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. Horizontale geleiding van links naar rechts en van voor naar achter.

ADAPTERPLATE 4V POE MIDSPAN | Legrand

Artikelnummer: L033501

Connectorblok 4 ingangen/uitgangen. Power over Ethernet Midspan Injector. IEEE 802.3af. Maakt de voeding van 4 Wi-Fi acces-points mogelijk. Wordt rechtstreeks op verdeelpaneel ref.nr.033590 vastgeklikt.

ADAPTERPLATE 6V C5E FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033555

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e FTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

ADAPTERPLATE 6V C5E UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033554

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e UTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

ADAPTERPLATE 6V C6 FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033565

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 FTP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6 STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033566

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 STP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6 UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033564

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 UTP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C6A STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033576

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6A STP RJ45 met metalen afscherming. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

ADAPTERPLATE 6V C6A UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033577

Connectorblok incl 6xRJ UTP Cat.6A

ADAPTERPLATE 6V F-CONNECTOR LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033534

Connectorblok/Videoverdeelblok met 6 F-connectoren. Klikt vast in de uit te rusten panelen.

ADAPTERPLATE 6V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033518

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V LC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033513

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033517

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033512

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V ST MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033516

Connectorblok glasvezel 6 connectoren ST Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 6 stuks ST simplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V LC-D | Legrand

Artikelnummer: L033505

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xSX. LC duplex MM IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V RJ45 | Legrand

Artikelnummer: L033502

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xRJ45 cascade IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

ADAPTERPLATE 12V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033519

Connectorblok glasvezel 12 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC quad coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 12V TELEFONIE LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033533

Connectorblok met 12 connectoren Telefonie RJ45 8(4) pen 3-6/4-5. Vast te klikken op de uit te rusten panelen. Voor snelle aansluiting zonder gereedschap. Oplossing om de inkomende telefoonlijnen te beheren voor de verdeling naar de eindcontactdozen.

ADAPTERPLATE BLIND LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033591

Connectorblok blindplaat voor leeg patchpaneel 19inch paneel LCS². Toebehoren voor glasvezel verdeelschuif.

AFDEKPLAAT VOOR LCS3 ANGLED PATCHPANEEL | Legrand

Artikelnummer: L033758

LCS3 Deksel voor LCS3 Angled Patchpaneel

Batterij LCS3 Mini fusie lasser | Legrand

Artikelnummer: L032201

BATTERIJ LCS3 MINI FUSIE LASSER

BLINDPANEEL 1HE METAAL | Legrand

Artikelnummer: L046538

Kabeldoorvoer 19inch blindplaat 1HE metaal. Geleverd met onverliesbare schroeven en losse kooimoeren. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. 19 inch platen voor dak en bodem van vloerstaande kasten.

BLINDPANEEL 2HE KUNSTSTOF | Legrand

Artikelnummer: L046532

Kabeldoorvoer 19inch blindplaat 1HE kunststof. Klikmontage. 19 inch platen voor dak en bodem van vloerstaande kasten. Ook te gebruiken bij kabelmanagement tussen twee 19inch stijlen. Zwart RAL9005.

BLINDPANEEL 2HE KUNSTSTOF | Legrand

Artikelnummer: L046533

Kabeldoorvoer 19inch blindplaat 2HE kunststof. Klikmontage. 19 inch platen voor dak en bodem van vloerstaande kasten. Ook te gebruiken bij kabelmanagement tussen twee 19inch stijlen. Zwart RAL9005.

BLINDPANEEL 2HE METAAL | Legrand

Artikelnummer: L046539

Kabeldoorvoer 19inch blindplaat 2HE metaal. Geleverd met onverliesbare schroeven en losse kooimoeren. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. 19 inch platen voor dak en bodem van vloerstaande kasten.

BLINDPANEEL 3HE METAAL | Legrand

Artikelnummer: L046540

Kabeldoorvoer 19inch blindplaat 3HE metaal. Geleverd met onverliesbare schroeven en losse kooimoeren. Universele montage voor alle vloer- en wandkasten. 19 inch platen voor dak en bodem van vloerstaande kasten.

BLINDPLAAT VOOR PANEEL (6 STS) | Legrand

Artikelnummer: L033756

LCS3 Blindplaat voor 1 LCS3 RJ45 poort, set van 6

Breakout kit voor 12 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033049

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 12 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

Breakout kit voor 6 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033048

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 6 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL BLIND | Legrand

Artikelnummer: L033757

LCS3 Blind cassetteblok voor LCS3 patchpaneel

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL HD | Legrand

Artikelnummer: L033795

LCS3 High Density Patchpaneel cassetteblok voor 12 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.6A

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL KOPER | Legrand

Artikelnummer: L033755

LCS3 Patchpaneel cassetteblok voor 6 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.8

Converter koper/glas 100base | Legrand

Artikelnummer: L033506

Converter koper/glasvezel uitgevoerd met 1xRJ45 10/100 naar 1x10/100SX. SC duplex MM. Voor glasvezel 62,5/125 en 50/125µm. Externe voeding meegeleverd. Zet het kopersignaal 10/100 base T om in een multimode glassignaal 10/100 base Fx of vice versa.

Converter koper/glas Gbase | Legrand

Artikelnummer: L033507

Converter koper/glasvezel uitgevoerd met 1xRJ45 GBase-T naar 1xGBase-SX/LX. SC duplex MM. Voor glasvezel 62,5/125 en 50/125µm. Externe voeding meegeleverd. Zet het kopersignaal 1 Gb base T om in een multimode glassignaal 1 Gb base Fx of vice versa.

CP.BOX 12V C5E FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033542

Consolidatiedoos incl. 2 connectorblokken met elk 6 connectoren LCS² Cat5e FTP RJ45.

CP.BOX 12V C5E UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033541

Consolidatiedoos incl. 2 connectorblokken met elk 6 connectoren LCS² Cat5e UTP RJ45.

CP.BOX 12V C6 FTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033545

Consolidatiedoos incl. 2 connectorblokken met elk 6 connectoren LCS² Cat6 FTP-12 RJ45. Inclusief Colringbandjes. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-2 en EIA/TIA 568. Dubbele kleurcode EIA/TA 568 A en B.

CP.BOX 12V C6 STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033546

Consolidatiedoos incl. 2 connectorblokken met elk 6 connectoren LCS² Cat6 STP-12 RJ45. Inclusief Colringbandjes. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-2 en EIA/TIA 568. Dubbele kleurcode EIA/TA 568 A en B.

CP.BOX 12V C6 UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033544

Consolidatiedoos incl. 2 connectorblokken met elk 6 connectoren LCS² Cat6 UTP-12 RJ45. Inclusief Colringbandjes. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-2 en EIA/TIA 568. Dubbele kleurcode EIA/TA 568 A en B.

CP.BOX 12V C6A STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033549

Consolidatiedoos incl. 12 S/FTP LCS² Cat.6A