Actieve filters: Categorie: LCS2 Glasvezel

151 producten gevonden

ADAPTERPLATE 6V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033518

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V LC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033513

Connectorblok glasvezel 6 connectoren LC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks LC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033517

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V SC SM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033512

Connectorblok glasvezel 6 connectoren SC Singlemode (9/125µm). Inclusief 3 stuks SC duplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 6V ST MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033516

Connectorblok glasvezel 6 connectoren ST Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 6 stuks ST simplex coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

ADAPTERPLATE 12V LC MM LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033519

Connectorblok glasvezel 12 connectoren LC Multimode (62.5 en 50/125µm). Inclusief 3 stuks LC quad coupler. Eenvoudig in de verdeelschuif of in lege patchpanelen te klikken.

Converter koper/glas 100base | Legrand

Artikelnummer: L033506

Converter koper/glasvezel uitgevoerd met 1xRJ45 10/100 naar 1x10/100SX. SC duplex MM. Voor glasvezel 62,5/125 en 50/125µm. Externe voeding meegeleverd. Zet het kopersignaal 10/100 base T om in een multimode glassignaal 10/100 base Fx of vice versa.

Converter koper/glas Gbase | Legrand

Artikelnummer: L033507

Converter koper/glasvezel uitgevoerd met 1xRJ45 GBase-T naar 1xGBase-SX/LX. SC duplex MM. Voor glasvezel 62,5/125 en 50/125µm. Externe voeding meegeleverd. Zet het kopersignaal 1 Gb base T om in een multimode glassignaal 1 Gb base Fx of vice versa.

DUP OM3 LC-LC 1,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032615

Glasvezel patchcord LC/LC OM3 1meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-LC 2,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032616

Glasvezel patchcord LC/LC OM3 2meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-LC 3,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032617

Glasvezel patchcord LC/LC OM3 3meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-SC 1,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032612

Glasvezel patchcord LC/SC OM3 1meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-SC 2,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032613

Glasvezel patchcord LC/SC OM3 2meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-SC 3,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032614

Glasvezel patchcord LC/Sc OM3 3meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 SC-SC 1,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032609

Glasvezel patchcord SC/SC OM3 1meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 SC-SC 2,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032610

Glasvezel patchcord SC/SC OM3 2meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 SC-SC 3,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032611

Glasvezel patchcord SC/SC OM3 3meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM4 LC-LC 0,5 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032633

Glasvezel patchkabel LC/LC OM4 0.5meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 LC-LC 1,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032634

Glasvezel patchkabel LC/LC OM4 1meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 LC-LC 2,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032635

Glasvezel patchkabel LC/LC OM4 2meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 LC-LC 3,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032636

Glasvezel patchkabel LC/LC OM4 3meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 LC-LC 5,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032637

Glasvezel patchkabel LC/LC OM4 5meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 SC-SC 1,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032630

Glasvezel patchkabel SC/SC OM4 1meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 SC-SC 2,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032631

Glasvezel patchkabel SC/SC OM4 2meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP OM4 SC-SC 3,0 AQ | Legrand

Artikelnummer: L032632

Glasvezel patchkabel SC/SC OM4 3meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP5 LC-LC 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033061

Glasvezel patchcord LC/LC type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 LC-SC 1,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033075

Glasvezel patchcord LC/SC type OM2 multimode 1meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 LC-SC 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033063

Glasvezel patchcord LC/SC type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 LC-SC 3,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033076

Glasvezel patchcord LC/SC type OM2 multimode 3meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 LC-ST 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033065

Glasvezel patchcord SC/ST type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 SC-SC 1,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033069

Glasvezel patchcord SC/SC type OM2 multimode 1meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 SC-SC 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033070

Glasvezel patchcord SC/SC type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 SC-SC 3,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033071

Glasvezel patchcord SC/SC type OM2 multimode 3meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 SC-ST 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033072

Glasvezel patchcord ST/SC type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 ST-ST 1,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033080

Glasvezel patchcord ST/ST type OM2 multimode 1meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 ST-ST 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033081

Glasvezel patchcord ST/ST type OM2 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP5 ST-ST 3,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033082

Glasvezel patchcord ST/ST type OM2 multimode 3meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP6 LC-LC 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033060

Glasvezel patchcord LC/LC type OM1 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 62.5/125µm. Demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP6 LC-ST 2,0 OR | Legrand

Artikelnummer: L033064

Glasvezel patchcord SC/ST type OM1 multimode 2meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 62.5/125µm. Demping <0,3dB. Buitenmantel oranje.

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 0,5 GE | Legrand

Artikelnummer: L032628

Glasvezel patchkabel LC/LC OS1 0.5meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 1,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032606

Glasvezel patchcord LC/LC OS1/OS2 1meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 2,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032607

Glasvezel patchcord LC/LC OS1/OS2 2meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 3,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032608

Glasvezel patchcord LC/LC OS1/OS2 3meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 5,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032629

Glasvezel patchkabel LC/LC OS1 5meter. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 1,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032603

Glasvezel patchcord LC/SC OS1/OS2 1meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 2,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032604

Glasvezel patchcord LC/SC OS1/OS2 2meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 3,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032605

Glasvezel patchcord LC/SC OS1/OS2 3meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 1,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032600

Glasvezel patchcord SC/SC OS1/OS2 1meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 2,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032601

Glasvezel patchcord SC/SC OS1/OS2 2meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 3,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032602

Glasvezel patchcord SC/SC OS1/OS2 3meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.