Zoek in resultaten

Merk

 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 

AWG-maat

 
 
 

Met eindvergrendeling

Uitvoering brandvertragend

Langswaterdicht

Met behuizing

Netontstoringsfilter

Opbouw (stucwerk)

Centraalplaat

Geschikt voor zwakstroomverbinder

Met draadstripfunctie

Aantal hoogte-eenheden

 
 
 

Hoogte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bevestigingsmaat

 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 

Aantal vezels

 
 
 
 
 

213 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: LCS3 Koper

PATCHPANEEL 24V FTP C6 ZW LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033562

Patchpaneel 19inch 1HE 4 connectorblok met elk 6 connectoren LCS² Cat.6 FTP RJ45. Automatische aarding. Geen gereedschap nodig. Universele connectoren. Automatische aansluiting met snijcontact. Opnieuw aansluiten mogelijk. Incl. onverliesbare schroeven.

LCS3 CASSETTE BLIND (VLAK) | Legrand

Artikelnummer: L033757

Cassetteblok blind voor LCS3 patchpaneel fabrikaat Legrand type 033757

LCS3 Glaspan compl 24 ST MM | Legrand

Artikelnummer: L032163

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 ST connectoren multimode

LCS3 Snelkrimpconn SC MM 50/125 | Legrand

Artikelnummer: L032272

LCS3 Snelkrimpconnector SC multimode 50/125

PIG5 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032213

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 SC connector LSOH 2meter

U/UTP C6 PK 0,5 BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051818

Patchkabel UTP RJ45 LCS² Cat.6 Lengte 0,5 meter zonder afscherming, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Glas 6V OM4 bin bui GS 500m | Legrand

Artikelnummer: L032665

Fiber optic cable 6 vezels OM4 tight buffered intern extern 500 meter op haspel.

Mosaic 1xRJ45 FTP cat6 2m slot | Legrand

Artikelnummer: L076595

Mosaic Connector Cat6 FTP RJ45 2 modules wit vergrendelbaar

ADAPTERPLATE BLIND LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033591

Connectorblok blindplaat voor leeg patchpaneel 19inch paneel LCS². Toebehoren voor glasvezel verdeelschuif.

CASSETTE 9/125 12V LC/APC LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032116

LCS3 cassette met 12 LC/APC singlemode koppelstukken fabrikaat Legrand type 032116

PIG OM4 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032233

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 SC connector LSOH 2meter

LCS3 UHD Glaspan 3HE 12 UHD MTP inc | Legrand

Artikelnummer: L032153

LCS3 Ultra High Density glasvezelpaneel 3 HE voor UHD MTP cassettes, inclusief kabelmanagement achterzijde

S/FTP C6A PK 3,0 GE PVC | Legrand

Artikelnummer: L051782

Patchkabel LCS² Cat.6A STP 10G base T RJ45-RJ45 recht. LSOH-mantel geel RAL1018. Lengte 3 meter. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-1 en EIA/TIA 568-B2.10.

Glasvezelkabel 12V OM3 in ext 2km | Legrand

Artikelnummer: L032511

Glasvezelkabel 12V OM3 intern extern 2km

PATCHPANEEL LEEG INCL 4 CASSETTES KOPER HD LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033793

LCS3 Leeg High Density Patchpaneel 48poorts 1HE exclusief cassetteblokken voor LCS3 connectoren

LCS3 Dr glaspan 1HE tbv 36 LC SM | Legrand

Artikelnummer: L032173

LCS3 Draaibaar glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 36 LC connectoren singlemode

LCS3 Management kit paneel 032140 | Legrand

Artikelnummer: L032147

LCS3 kabelmanagement kit voor glasvezelpaneel 32140

PIG5 ST 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032215

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 ST connector LSOH 2meter

F/UTP C6 PK 1,0 RD/RD LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051854

Patchkabel CAT6 F/UTP 1 meter rood. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

SF/UTP C6 PK 1,0 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051752

Patchkabel LCS² Cat.6 STP Lengte 1 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

RJ12 plug 6 contacten | Legrand

Artikelnummer: L051702

RJ12 plug 6 contacten, breedte 9.65, categorie 3 en 4. Vergulde contacten 1,2 µm.

PATCHPANEEL 24V STP C6A ZW LCS3 | Legrand

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: L033772

LCS3 Patchpaneel 24poorts 1HE compleet inclusief 24 stuks Cat.6A STP connectoren

LCS3 cassbl 6RJ LCS3 in Mod Glaspan | Legrand

Artikelnummer: L032132

LCS3 Cassetteblok voor 6 stuks LCS3 connectoren in modulair glasvezelpaneel

LCS3 Snelkrimpconn LC MM 50/125 | Legrand

Artikelnummer: L032271

LCS3 Snelkrimpconnector LC multimode 50/125

PIG OM3 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032221

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 LC connector LSOH 1meter

U/UTP C6 PK 5,0 RD LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051865

Patchkabel CAT6 U/UTP 5 meter rood. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Glas 24V OM3 LT bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032553

Fiber optic cable 24 vezels OM3 loose tube intern extern 2000 meter

Mosaic 1xRJ45 STP cat6 2m slot | Legrand

Artikelnummer: L076596

Mosaic Connector Cat6 STP RJ45 2 modules wit vergrendelbaar

LCS3 Module voor 6 SC MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032120

LCS3 Module voor 6 SC multimode connectoren

PIG9 SC/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032241

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-UPC connector LSOH 1meter

LCS3 UHD Glaspan 2HE 5 UHD MTP incl | Legrand

Artikelnummer: L032152

LCS3 Ultra High Density glasvezelpaneel 2 HE voor UHD MTP cassettes, inclusief kabelmanagement achterzijde

F/UTP C6 PK 5,0 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051765

Patchkabel FTP RJ45 LCS² Cat.6 Lengte 5 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

LT 9 4V DCA LSZH GE | Legrand

Artikelnummer: L032502

Glasvezelkabel 4-vezelig OS2 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

PATCHPANEEL LEEG INCL 4 CASSETTES KOPER LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033790

LCS3 Leeg Patchpaneel 24poorts 1HE inclusief 4 cassetteblokken elk ten behoeve van 6 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.8

LCS3 Glaspan compl 24 SC SM | Legrand

Artikelnummer: L032164

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC connectoren sinlemode

LCS3 HD invoer achter Mod Glaspan | Legrand

Artikelnummer: L032146

LCS3 invoer accessoire achterzijde modulair glasvezelpaneel

PIG OM3 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032222

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 ST connector LSOH 1meter

U/UTP C6 PK 3,0 GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051860

Patchkabel CAT6 U/UTP 3 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

SF/UTP C6 PK 2,0 BL/BL PVC | Legrand

Artikelnummer: L051753

Patchkabel LCS² Cat.6 STP Lengte 2 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Klittenband 300mm groen | Legrand

Artikelnummer: L033189

Klittenband met lus 30cm groen

CASSETTE LEEG LCS3 VLAK PANEEL HD | Legrand

Artikelnummer: L033795

LCS3 High Density Patchpaneel cassetteblok voor 12 stuks LCS3 connectoren van Cat.5e t/m Cat.6A

LCS3 Module voor 4 MTP SM conn | Legrand

Artikelnummer: L032133

LCS3 Module voor 4 MTP singlemode connectoren

LCS3 Snelkrimpconn SC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032274

LCS3 Snelkrimpconnector SC singlemode 9/125

PIG OM3 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032223

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 SC connector LSOH 2meter

F/UTP C6 PK 1,0 GN/GN LSZH | Legrand

Artikelnummer: L051850

Patchkabel CAT6 F/UTP 1 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Glas 24V OM3 TB bin bui 2km | Legrand

Artikelnummer: L032552

Fiber optic cable 24 vezels OM3 tight buffered intern extern 2000 meter

Mosaic 1xRJ STP cat6A 2m slot | Legrand

Artikelnummer: L076599

Mosaic Connector Cat6A STP RJ45 2 modules wit vergrendelbaar. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Mogelijkheid om zowel Legrand RJ45 als RJ11 en RJ12 stekers te gebruiken zonder de contacten te beschadigen.

ADAPTERPLATE 6V C6 STP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033566

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat.6 STP RJ45

LCS3 Module voor 12 LC MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032124

LCS3 Module voor 12 LC multimode connectoren

PIG9 SC/APC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032240

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-APC connector LSOH 1meter