Actieve filters: Categorie: LCS2 divers

8 producten gevonden

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V LC-D | Legrand

Artikelnummer: L033505

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xSX. LC duplex MM IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

ADAPTERPLATE 6V SWITCH 100BASE-T + 1V RJ45 | Legrand

Artikelnummer: L033502

Connectorblok Ethernet Switch 6xRJ45 100Base-T en 1xRJ45 cascade IEEE 802.3. Direct inklikbaar in patchpaneel. Inclusief voeding.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-CAS 6,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032830

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 6 meter met kabelafsluiting cassette-cassette.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-CAS 9,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032831

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 9 meter met kabelafsluiting cassette-cassette.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-CAS 12,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032832

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 12 meter met kabelafsluiting cassette-cassette.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-PLUG 6,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032833

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 6 meter met kabelafsluiting cassette-RJ45.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-PLUG 9,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032834

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 9 meter met kabelafsluiting cassette-RJ45.

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-PLUG 12,0 LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L032835

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 12 meter met kabelafsluiting cassette-RJ45.