Zoek in resultaten

Merk

 

Type toebehoren/onderdelen

 

Diepte

 
 
 

Met pigtails

APC-uitvoering

Met behuizing

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen

 
 

Hoogte

 
 

Met aantal koppelingen/adapters

 
 

Geschikt voor aantal module-inzetstukken

 
 

Montagewijze

 
 

RAL-nummer

 

Breedte

 
 
 

Connectortype binnen

 

Connectortype buiten

 
 

Vezelklasse

 
 

Type vezel

 
 

Kleur

 
 

Met frontplaat

8 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: LCS³ modulair paneel en cassettes

LCS3 Management kit paneel 032140 | Legrand

Artikelnummer: L032147

LCS3 kabelmanagement kit voor glasvezelpaneel 32140

LCS3 HD invoer achter Mod Glaspan | Legrand

Artikelnummer: L032146

LCS3 invoer accessoire achterzijde modulair glasvezelpaneel

LCS3 HD cass 12 SC MTP A/C OS2 | Legrand

Artikelnummer: L032145

LCS3 High Density glasvezelcassette 12 SC naar MTP A/C OS2 cassette

LCS3 HD cass 24 LC MTP A/C OS2 | Legrand

Artikelnummer: L032144

LCS3 High Density glasvezelcassette 24 LC naar MTP A/C OS2 cassette

LCS3 HD glascass vv spoel voor glas | Legrand

Artikelnummer: L032141

LCS3 High Density glasvezelcassette voorzien van spoel voor glasvezel

LCS3 HD cass 24 LC MTP A/C OM4 | Legrand

Artikelnummer: L032142

LCS3 High Density glasvezelcassette 24 LC naar MTP A/C OM4 cassette

LCS3 HD Glasvezelpaneel voor 4 cassettes | Legrand

Artikelnummer: L032140

LCS3 High Density glasvezelpaneel voor 4 cassettes fabrikaat Legrand type 032140

LCS3 HD cass 12 SC MTP A/C OM4 | Legrand

Artikelnummer: L032143

LCS3 High Density glasvezelcassette 12 SC naar MTP A/C OM4 cassette