Zoek in resultaten

Merk

 

Kleur

 
 
 

Uitvoering

 

Aansluitwijze

 

Geschikt voor vezeltype

 
 

Materiaal ferrule

 

Connectortype

 
 

Type toebehoren/onderdelen

 

APC-uitvoering

6 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: LCS³ quick connect connectoren

LCS3 Snelkrimpconn LC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032273

LCS3 Snelkrimpconnector LC singlemode 9/125

Koffer LCS3 glasvezel snelkrimp | Legrand

Artikelnummer: L032270

Gereedschapskoffer voor LCS3 glasvezel snelkrimp connectoren

LCS3 Snelkrimpconn SC MM 50/125 | Legrand

Artikelnummer: L032272

LCS3 Snelkrimpconnector SC multimode 50/125

LCS3 Snelkrimpconn LC MM 50/125 | Legrand

Artikelnummer: L032271

LCS3 Snelkrimpconnector LC multimode 50/125

LCS3 Snelkrimpconn SC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032274

LCS3 Snelkrimpconnector SC singlemode 9/125

LCS3 Snelkrimpconn SC/APC SM 9/125 | Legrand

Artikelnummer: L032275

LCS3 Snelkrimpconnector SC/APC singlemode 9/125