Actieve filters: Categorie: LCS³ pigtails

31 producten gevonden

Breakout kit voor 12 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033049

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 12 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

Breakout kit voor 6 vezels | Legrand

Artikelnummer: L033048

Breakout kit 900µm tubes. Krimpkous voor 6 vezels, 1 meter. Ten behoeve van afmontage van connectoren op loose tube kabels. Geschikt voor vezeldiameters van 250µm.

LASBESCHERMER HEATSHRINK 40MM (50STS) | Legrand

Artikelnummer: L032744

Heat shrink 40mm ten behoeve van Pigtail - zakje van 50 stuks.

PIG OM3 LC 1,0 900UM (SET VAN 12) | Legrand

Artikelnummer: L032626

Set van 12 pigtails LC multimode met connectoren 10 Giga 50/125µm

PIG OM3 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032221

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 LC connector LSOH 1meter

PIG OM3 LC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032224

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 LC connector LSOH 2meter

PIG OM3 LC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032234

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 LC connector LSOH 2meter

PIG OM3 SC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032220

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 SC connector LSOH 1meter

PIG OM3 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032223

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 SC connector LSOH 2meter

PIG OM3 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032222

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM3 ST connector LSOH 1meter

PIG OM4 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032231

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 LC connector LSOH 1meter

PIG OM4 LC 1,0 TB (SET 12) | Legrand

Artikelnummer: L032671

Set van 12 Pigtail LC-connectoren - kleurcodering buffer - 50/125µm OM4 1meter - 900µm tight buffer.

PIG OM4 SC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032230

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 SC connector LSOH 1meter

PIG OM4 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032233

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 SC connector LSOH 2meter

PIG OM4 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032232

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 ST connector LSOH 1meter

PIG5 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032211

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 LC connector LSOH 1meter

PIG5 LC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032214

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 LC connector LSOH 2meter

PIG5 SC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032210

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 SC connector LSOH 1meter

PIG5 SC 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032213

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 SC connector LSOH 2meter

PIG5 ST 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032212

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 ST connector LSOH 1meter

PIG5 ST 2,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032215

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM2 ST connector LSOH 2meter

PIG9 LC/APC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032242

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 LC-APC connector LSOH 1meter

PIG9 LC/UPC 1,0 900UM (SET 12) | Legrand

Artikelnummer: L032624

Set van 12 pigtails LC singlemode met connectoren 10 Giga 50/125µm

PIG9 LC/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032243

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 LC-UPC connector LSOH 1meter

PIG9 LC/UPC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032247

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 LC-UPC connector LSOH 2meter

PIG9 SC/APC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032240

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-APC connector LSOH 1meter

PIG9 SC/APC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032245

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-APC connector LSOH 2meter

PIG9 SC/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032241

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-UPC connector LSOH 1meter

PIG9 SC/UPC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032246

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-UPC connector LSOH 2meter

PIG9 ST/UPC 1,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032244

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 ST-UPC connector LSOH 1meter

PIG9 ST/UPC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032249

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 ST-UPC connector LSOH 2meter