Eszet Data - DUP9 LC-ST 5,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 9/125 LC - ST lengte 5,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10618
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -10618-

Specificaties

Type vezel Singlemode
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 5 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 ST
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Geel
Knikbeschermingstule Geklemd