Eszet Data - DUP6 LC-LC 5,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 5,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10652
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -10652-

Specificaties

Type vezel Multimode 62.5/125
Categorie OM1
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 5 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 LC
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 Nee