Eszet Data - DUP5 LC-SC 10,0 + FIXATIECLIPS

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC (met fixatieclips) lengte 10,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10697
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant D205SVAB001000

Specificaties

Type vezel Multimode 50/125
Categorie OM2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 10 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 SC
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 Nee