Eszet Data - DUP9 E2000/APC-LC 25,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 9/125 E2000/APC - LC lengte 25,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10738
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -10738-

Specificaties

Type vezel Singlemode
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 25 m
Connectortype uiteinde 1 E2000
Connectortype uiteinde 2 LC
APC-uitvoering Ja
Mantelkleur Geel
Knikbeschermingstule Geklemd
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 Nee