Eszet Data - DUP9 E2000/APC-SC 2,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 9/125 E2000/APC - SC/PC lengte 2,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10739
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -10739-

Specificaties

Type vezel Singlemode
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype uiteinde 1 E2000
Connectortype uiteinde 2 SC
APC-uitvoering Ja
Mantelkleur Geel
Knikbeschermingstule Geklemd
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 Nee