Eszet Data - DUP6 LC-SC 1,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC kleur oranje lengte 1,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10761
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant D1O5CEAB000100

Specificaties

Type vezel Multimode 62.5/125
Categorie OM1
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 1 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 SC
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd