Eszet Data - SIM5 SC-ST 2,0

Productbeschrijving

Simplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 2,0 meter lengte 2,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 10858
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -10858-

Specificaties

Type vezel Multimode 50/125
Categorie OM2
Aantal vezels 1
Kabeltype Simplex
Lengte 2 m
Connectortype uiteinde 1 SC
Connectortype uiteinde 2 ST
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd