Eszet Data - DUP5 SC-ST 1,5

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 0,5 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 11057
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -11057-

Specificaties

Type vezel Multimode 50/125
Categorie OM2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 1.5 m
Connectortype uiteinde 1 SC
Connectortype uiteinde 2 ST
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd