Eszet Data - DUP5 LC-LC 2,0 CROSS

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 2,0 meter CROSSKABEL

Productspecificaties

Artikelnummer 11219
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant -11219-

Specificaties

Type vezel Multimode 50/125
Categorie OM2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 LC
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd