Eszet Data - DUP5 LC-LC 5,0

Productbeschrijving

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 5,0 meter

Productspecificaties

Artikelnummer 11271
Artikelkortingsgroep 1155
Merk Eszet Data
Artikelnummer fabrikant D2O5VVAB000500

Specificaties

Type vezel Multimode 50/125
Categorie OM2
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 5 m
Connectortype uiteinde 1 LC
Connectortype uiteinde 2 LC
APC-uitvoering Nee
Mantelkleur Oranje
Knikbeschermingstule Geklemd