Legrand - CASSETTE 9/125 24V LC/PC LCS3

Productbeschrijving

LCS3 cassette met 24 LC/PC singlemode koppelstukken fabrikaat Legrand type 032115

Productspecificaties

Artikelnummer L032115
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032115
GTIN 3414970961754

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 24
Met aantal koppelingen/adapters 24
Met frontplaat Nee
Met behuizing Ja
Met pigtails Nee
Type vezel Singlemode
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten LC-duplex
Connectortype binnen LC-duplex
Kleur Zwart
RAL-nummer 9017
Montagewijze Overig
Hoogte 23 mm
Breedte 108.8 mm
Diepte 38.4 mm