Legrand - LCS3 Module voor 6 SC MM conn

Productbeschrijving

LCS3 Module voor 6 SC multimode connectoren

Productspecificaties

Artikelnummer L032120
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032120
GTIN 3414970961815

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 6
Met aantal koppelingen/adapters 6
Met frontplaat Nee
Met behuizing Ja
Met pigtails Nee
Type vezel Multimode 50/125
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten SC-duplex
Connectortype binnen SC-duplex
Kleur Zwart
RAL-nummer 9017
Montagewijze Overig
Hoogte 23 mm
Breedte 108.8 mm
Diepte 33.3 mm