Legrand - LCS3 HD Module voor 12 SC MM conn

Productbeschrijving

LCS3 High Density Module voor 12 SC multimode connectoren

Productspecificaties

Artikelnummer L032121
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032121
GTIN 3414970961839

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 12
Met aantal koppelingen/adapters 12
Met frontplaat Nee
Met behuizing Ja
Met pigtails Nee
Type vezel Multimode 50/125
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten SC-duplex
Connectortype binnen SC-duplex
Kleur Zwart
RAL-nummer 9017
Montagewijze Overig
Hoogte 23 mm
Breedte 108.8 mm
Diepte 33.3 mm