Legrand - LCS3 Module voor 12 LC MM conn

Productbeschrijving

LCS3 Module voor 12 LC multimode connectoren

Productspecificaties

Artikelnummer L032124
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032124
GTIN 3414970961877

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 12
Met aantal koppelingen/adapters 12
Met frontplaat Nee
Met behuizing Ja
Met pigtails Nee
Type vezel Multimode 50/125
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten LC-duplex
Connectortype binnen LC-duplex
Kleur Zwart
RAL-nummer 9017
Montagewijze Overig
Hoogte 23 mm
Breedte 108.8 mm
Diepte 38.4 mm