Legrand - LCS3 Module voor 4 MTP SM conn

Productbeschrijving

LCS3 Module voor 4 MTP singlemode connectoren

Productspecificaties

Artikelnummer L032133
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032133
GTIN 3414970962041

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 4
Met aantal koppelingen/adapters 4
Met frontplaat Nee
Met behuizing Ja
Met pigtails Nee
Type vezel Singlemode
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten MT/MPO
Connectortype binnen MT/MPO
Kleur Zwart
RAL-nummer 9017
Montagewijze Overig
Hoogte 23 mm
Breedte 108.8 mm
Diepte 44.7 mm