Legrand - LCS3 Glaspan compl 24 SC MM

Productbeschrijving

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC connectoren multimode

Productspecificaties

Artikelnummer L032161
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032161
GTIN 3414970958280

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 24
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 12
Met aantal koppelingen/adapters 2
Met frontplaat Nee
Met behuizing Nee
Met pigtails Nee
Type vezel Multimode 62.5/125
Vezelklasse OM4
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten SC-duplex
Connectortype binnen SC-duplex
Kleur Beige
Montagewijze 19" inbouw
Aantal hoogte-eenheden 1
Hoogte 43.6 mm
Breedte 482.6 mm
Diepte 238.6 mm