Legrand - LCS3 Glaspan compl 48 LC MM

Productbeschrijving

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 48 LC connectoren multimode

Productspecificaties

Artikelnummer L032162
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032162
GTIN 3414970958303

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 48
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24
Met aantal koppelingen/adapters 2
Met frontplaat Nee
Met behuizing Nee
Met pigtails Nee
Type vezel Multimode 62.5/125
Vezelklasse OM4
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten LC-duplex
Connectortype binnen LC-duplex
Kleur Beige
Montagewijze 19" inbouw
Aantal hoogte-eenheden 1
Hoogte 43.6 mm
Breedte 482.6 mm
Diepte 238.6 mm