Legrand - LCS3 Dr glaspan 1HE tbv 36 LC SM

Productbeschrijving

LCS3 Draaibaar glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 36 LC connectoren singlemode

Productspecificaties

Artikelnummer L032173
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032173
GTIN 3414970958464

Specificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen 72
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 36
Met aantal koppelingen/adapters 2
Met frontplaat Nee
Met behuizing Nee
Met pigtails Nee
Type vezel Singlemode
Vezelklasse OS2
APC-uitvoering Nee
Connectortype buiten LC-duplex
Connectortype binnen LC-duplex
Kleur Overig
Montagewijze 19" inbouw
Aantal hoogte-eenheden 1
Hoogte 43.6 mm
Breedte 482.6 mm
Diepte 275.8 mm