Legrand - LCS3 Snelkrimpconn SC/APC SM 9/125

Productbeschrijving

LCS3 Snelkrimpconnector SC/APC singlemode 9/125

Productspecificaties

Artikelnummer L032275
Artikelkortingsgroep LEGM1
Merk Legrand
Artikelnummer fabrikant 032275
GTIN 3414970958594

Specificaties

Uitvoering Verbinder
Geschikt voor vezeltype Singlemode
Connectortype SC
APC-uitvoering Ja
Aansluitwijze Klemmen
Materiaal ferrule Overig
Kleur Groen